نماد لایو پیر

لایو پیرLPT

#توکن

قیمت لایو پیر Livepeer

-3.63%
6.91 $
تومان
$6.55
$7.27
بالاترین قیمت لایو پیر امروز7.27 $
پایین‌ترین قیمت لایو پیر امروز6.55 $
حجم معاملات1,060,291 $
حجم معاملات ارز7,345,383

نمودار قیمت لحظه‌ای لایو پیر

توضیحات بیشتر

خرید لایو پیر LPT به همراه قیمت لحظه ای، نمودار و تحلیل

خرید لایو پیر در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز لایو پیر LPT خرید و فروش کنید.

ارز لایو پیر LPT چیست؟

ارز دیجیتال LPT، توکن پلتفرم Livepeer است. لایوپیر یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که بر بستر اتریوم فعالیت می کند و زیرساختی غیر متمرکز برای پخش فایل های ویدئویی است. این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ ساخته شد. لایو پیر با هدف ارائه پخش ویدئویی سریع تر و ارزان تر قدم به میدان رقابت با دیگر رمز ارزها گذاشته است.

 

یکی از مهم ترین ویژگی های پلتفرم لایو پیر مقیاس پذیری بالای آن است. مهم ترین خصوصیت منحصر به فرد این پلتفرم این است که فناوری پخش ویدئو با سرعت بالا و کارمزد کم را نه تنها برای شبکه خود، بلکه برای سراسر مردم از طریق اینترنت فراهم خواهد کرد.

نحوه عملکرد لایو پیر

در پلتفرم ارز دیجیتال، افرادی به نام ارکستراتورها وظیفه کمک رسانی به شبکه را به عهده دارند. ارکستراتورها رایانه های خود را به شبکه متصل می کنند تا بتوانند پاسخگوی نیاز کدگذاری و توزیع برای توسعه دهندگان باشند. برای این کار، آن ها منابع محاسباتی خود مانند  GPU‌و CPU را در اختیار شبکه قرار می دهند. برای تبدیل شدن به یک ارکستراتور نیاز به دانش فنی و خرید رمز ارز LPT دارید. هر چقدر دارایی LPT شما بیشتر باشد، کارهای بیشتری می توانید در شبکه انجام دهید. هر چقدر تقاضا برای خرید LPT بیشتر شود، افراد بیشتری می تواند به ارکستراتورهای شبکه تبدیل شوند و به این ترتیب به رونق لایو پیر کمک کنند.

 

دارندگان ارز دیجیتال LPT به عنوان دلیگیتورها در شبکه شناخته می شوند. آن ها توکن های خود را با ارکستراتورها به اشتراک می گذارند. انتخاب با آن ها است که کدام ارکستراتور را برای اشتراک گذاری توکن های LPT انتخاب کنند. دلیگیتورها توکن های خود را در شبکه قفل می کنند و پس از اتمام دوره استیک، می توانند توکن های خود را برداشت کنند.

توکن LPT چیست؟

توکن LPT در این اکوسیستم به منظور حفظ امنیت شبکه و همچنین برای سیستم پاداش دهی مورد استفاده قرار می گیرد. LPT نوعی توکن حاکمیتی است. به این معنا که کاربران با داشتن این توکن ها در شبکه در مورد تصمیم گیری های مهم شبکه حق رای گیری دارند و هر چقدر دارایی کاربران بیشتر باشد، حق رای بیشتری به آن ها تعلق می گیرد.

قیمت LPT و خرید لایو پیر در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال LPT در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۱۴ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۲ درصد از سهم معاملات بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود دست پیدا کرد و قیمت ۱۰۰.۷۹ دلار را ثبت کرد. اما هم اکنون ۷۵.۴۶ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای LPT، ۲۲.۹۱ میلیون است که از این میزان ۲۱.۱۶ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های لایو پیر LPT

ارز دیجیتال LPT نوعی توکن ERC20 است. به همین خاطر از تمامی والت های اتریوم می توانید برای نگهداری و خرید و فروش این رمز ارز استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری ترزور و لجر، کیف پول های نرم افزاری موبایلی تراست، کیپ کی، اتمیک و ... بهترین والت های LPT هستند. هر یک از این والت ها را می توانید متناسب با میزان دارایی های دیجیتال و شرایطی که دارید، انتخاب کنید.

آینده پیش روی لایو پیر

عوامل مختلفی در آینده ارزهای دیجیتال تاثیرگذار است. ارز دیجیتال LPT در صورتی که میزان تقاضای بالایی داشته باشد، آینده روشنی در انتظار این رمز ارز خواهد بود. این امر در صورتی میسر می شود که شبکه لایو پیر بتواند کیفیت مطلوبی در برابر کارمزد کم به کاربران خود ارائه دهد.