نماد اودیوس

اودیوسAUDIO

#توکن

قیمت اودیوس Audius

-6.11%
0.186 $
تومان
$0.179
$0.199
بالاترین قیمت اودیوس امروز0.199 $
پایین‌ترین قیمت اودیوس امروز0.179 $
حجم معاملات14,371,816 $
حجم معاملات ارز2,700,760

نمودار قیمت لحظه‌ای اودیوس

توضیحات بیشتر

خرید ادیوس AUDIO به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ادیوس در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز ادیوس AUDIO خرید و فروش کنید.

ارز آدیوس چیست؟

ارز دیجیتال ادیوس AUDIO توکن پلتفرم Audius است. AUDIO نوعی توکن ERC20 است. این پروتکل غیر متمرکز با هدف پخش و به اشتراک گذاری داده های موسیقایی به وجود آمده است. در این پلتفرم تمامی داده و ستدها بین تولیدکنندگان و شنودگان موسیقی انجام می شود و تولیدکنندگان از طریق این پلتفرم می توانند تولیدات خود را به اشتراک بگذارند و از این طریق کسب درآمد کنند. در اودیوس هر کاربری می تواند جامعه مخصوص به خود را بسازد و در آن به کسب درآمد مشغول شود.

 

یکی از مهم ترین ویژگی های اودیوس این است که تمامی کاربران به راحتی می توانند تولیدات موسیقی خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند و همین ویژگی سبب شد تا قیمت رمز ارز AUDIO به طور چشم گیری افزایش پیدا کند. از دیگر ویژگی هاس اودیوس این است که کاربران می توانند به صورت نامحدود و مادام العمر به آپلود موسیقی روی این پلتفرم بپردازند.

عملکرد Audius چگونه است؟

در اودیوس نودهای کشف هستند که داده ها را در بلاک چین ثبت می کنند و به این ترتیب دسترسی به فایل های موسیقی تسهیل می یابد. نودهای مختوا نیز دیگر نودهای فعال در اودیوس هستند که به نمایندگان هنرمندان اجازه دسترسی به مختواها را می دهند. ارز دیجیتال AUDIO نوعی توکن حاکمیتی است و دارندگان آن می توانند در تصمیم گیری های مهم شبکه شرکت کنند و در آینده اودیوس نقش داشته باشند. همچنین کاربران با استیک کردن توکن های AUDIO در شبکه می توانند پاداش دریافت کنند.

 

هر چقدر یک کاربر دارایی بیشتری در شبکه قفل کند، شانس بیشتری برای تبدیل شدن به نود اعتبار و دریافت پاداش پیدا می کند. دارندگان توکن های AUDIO همچنین می توانند در حفظ امنیت شبکه سهیم باشند. همچنین کاربران علاقه مند به موسیقی با خرید توکن های AUDIO می توانند عضوی از شبکه شوند و از شنیدن موسیقی لذت ببرند. در نهایت می توان گفت توکن اودیوس نقش حیاتی در شبکه ایفا می کند و هر کس که دارنده این توکن باشد، می تواند از دیگر خدمات پلتفرم نیز بهره ببرد.

تاریخچه اودیوس

پلتفرم ارز دیجیتال AUDIO در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد. اما سرویس اصلی این پلتفرم در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد. آقای Roneil Rumburg بنیان گذار اصلی شبکه اودیوس است. از دیگر بنیان گذاران اصل شبکه می توان به آقای Forrest Browning اشاره کرد. این پلتفرم شرایطی فراهم نموده است که هنرمندان بتوانند موسیقی های خود را روی آن بارگذاری کنند و از سوی دیگر کاربران غلاقه مند به موسیقی بتوانند با هنرمندان مورد علاقه خود ارتباط بگیرند و به صورت مستقیم ساخته های آن ها را گوش دهند.

 

پلتفرم اودیوس در ابتدای امر روی شبکه POA که سایدچین شبکه اتریوم است، اجرا شد. اما پس از مدتی بخش هایی از خدمات خود را بر بلاک چین سولانا انتقال داد. ساخت پلتفرم اودیوس تحول عظیمی در صنعت موسیقی ایجاد خواهد کرد. این پلتفرم شرایطی فراهم می کند تا هنرمندان و علاقه مندان به آن ها ارتباط عمیقی با یکدیگر داشته باشند. از سوی دیگر اودیوس به هنرمندان این امکان را می دهد تا با صرف کمترین هزینه بتوانند محصولات خود را به اشتراک بگذارند و درآمد کسب کنند.

رتبه و قیمت اودیوس در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال AUDIO در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۱۰ جدول رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۲ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود رسید و با قیمتی معادل ۴.۹۲ دلار خرید و فروش شد. اما هم اکنون ۸۱ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای اودیوس ۱.۰۸ میلیارد است که از این میزان ۶۰۸.۳۲ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های اودیوس

برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال AUDIO می توانید از کیف پول های متعددی استفاده کنید. کیف پول نرم افزاری موبایلی متامسک، کیف پول سخت افزاری لجر، کیف پول نرم افزاری موبایلی تراست والت، کیف پول سخت افزاری ترزور و کیف پول نرم افزاری موبایلی سیف پال جزو بهترین والت های ارز دیجیتال هستند که از این رمز ارز نیز پشتیبانی می کنند و می توانید متناسب با میزان دارایی های دیجیتال و امکاناتی که در اختیار دارید، یکی از این والت ها را برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال اودیوس استفاده کنید.