نماد بنکور

بنکورBNT

#توکن#دیفای

قیمت بنکور Bancor

-5.29%
0.829 $
تومان
$0.802
$0.949
بالاترین قیمت بنکور امروز0.949 $
پایین‌ترین قیمت بنکور امروز0.802 $
حجم معاملات44,964,857 $
حجم معاملات ارز39,271,567

نمودار قیمت لحظه‌ای بنکور

توضیحات بیشتر

خرید بنکور BNT به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید بنکور BNT در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز بنکور خرید و فروش کنید.

ارز BNT بنکور چیست؟

ارز دیجیتال Bnt توکن شبکه بنکور (Bancor) است. ابن پلتفرم به منظور خرید و فروش رمز ارزها و تبدیل آن ها به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این پلتفرم شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بدون نیاز به صرافی، رمز ارزهای خود را به فروش برسانند و یا آن ها را به رمز ارزهای دیگر با سرعت بالا تبدیل کنند. بنکور با هدف از بین بردن واسطه ها در معاملات رمز ارزها به وجود آمده است.

تاریخچه پیدایش بنکور BNT

شبکه ارز دیجیتال Bnt در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد. Guy Benartzi، Eyal Hertzog، Yudi Levi و Galia تیم سازنده شبکه بنکور هستند. این رمز ارز به پاس قدردانی از زحمات ۷۶ ساله John Maynard Keynes که برای توصیف یک واحد پولی با این واژه روبرو شد، بنکور نامیده شد. در سال ۲۰۱۷ و طی یک عرضه اولیه، ۴۰ میلیون توکن بنکور به قیمت ۳.۹۲ دلار به فروش رسید و از این طریق ۱۵۳ میلیون دلار سرمایه برای توسعه شبکه جمع آوری شد که رقم بالایی محسوب می شود.

توکن BNT چیست؟

ارز دیجیتال Bnt توکن شبکه بنکور است که مهم ترین مولفه در این شبکه به شمار می آید. توکن Bnt فعالیت های بسیاری در شبکه انجام می دهد. از این توکن به عنوان پاداش برای کاربران شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بنکور توکن حاکمیتی است و دارندگان آن در تصمیم گیری های مهم شبکه شرکت می کنند. کاربران با استیک کردن توکن ها در شبکه به امنیت شبکه کمک می کنند.

نحوه عملکرد ارز BNT بنکور

پروژه ارز دیجیتال Bnt را می توان اولین پروتکل غیر متمرکز نامید که به معامله کنندگان اجازه می دهد بدون هیچ ممانعتی در یک بازار مالی فعالیت داشته باشند. بنکور، برای توسعه خود شرایطی فراهم نموده است تا کاربران به ذخیره دارایی های خود در استخرهای نقدینگی اقدام کنند. هر یک از استخرها از یک توکن و رمز ارز Bnt پر شده است. زمانی که کاربران یک رمز ارز در استخر ذخیره می کنند، در مقابل توکن جدیدی دریافت می کنند. این توکن به عنوان توکن استخر شناخته می شود و کاربر با استفاده از آن می تواند توکن های استیک شده در استخر را بازیابی کند.

رتبه ارز بنکور در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال Bnt در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۰۴ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۳ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۹ خرداد ۹۶ پس از لیست شدن در بزرگترین صرافی های دنیا به بالاترین قیمت خود معادل ۲۳.۷۳ دلار دست پیدا کرد. اما در حال حاضر ۹۰ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای بنکور ۲۵۷.۹۲ میلیون است که تمام واحدهای آن در بازار در گردش است.

بهترین کیف پول های BNT

ارز دجیتال Bnt نوعی توکن ERC20 است که بر بستر اتریوم  فعالیت می کند. این رمز ارز را می توانید در انواع والت های سخت افزاری و نرم افزاری که از ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می کنند، ذخیره و نگهداری کنید. لجر، تراست والت، اتمیک، ترزور، مای اتر والت، کیپ کی و... کیف پول های معتبر با امنیت بالا هستند که از رمز ارزهای متنوعی پشتیبانی می کنند و می توانید برای نگهداری بنکور از آن ها استفاده کنید. به هنگام انتخاب والت به میزان سرمایه و امکانات خود توجه داشته باشید.

آینده پیش روی بنکور

پروتکل ارز دیجیتال Bnt پروژه  بلندپروازانه ای است که در صورتی که توسعه دهندگان بتوانند بر اهداف آن تمرکز کنند و آن ها را تحقق ببخشند، آینده روشنی در انتظار بنکور و رمز ارز آن خواهد بود.