نماد اوما

اوماUMA

#توکن#دیفای

قیمت اوما UMA

-3.72%
1.787 $
تومان
$1.724
$1.875
بالاترین قیمت اوما امروز1.875 $
پایین‌ترین قیمت اوما امروز1.724 $
حجم معاملات913,706 $
حجم معاملات ارز1,639,158

نمودار قیمت لحظه‌ای اوما

توضیحات بیشتر

خرید UMA ارز اوما به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید UMA از صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز UMA اوما خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال UMA اوما چیست؟

پروتکل Universal Market Access ارائه دهنده ارز دیجیتال UMA است. اوما پروتکلی برای ساخت دارایی های مصنوعی است. اوما شرایطی فراهم خواهد کرد تا افراد از سراسر جهان به استقلال مالی برسند و بتوانند در تمامی بازارهای مالی سراسر جهان فعالیت داشته و به موفقیت برسند. اوما پروتکل منبع بازی است که به کاربران اجازه می دهد قراردادهای مالی منحصر به فرد خود را طراحی و اجرا کنند. این قراردادها بر خلاف قراردادهای مالی سنتی تنها بر اساس مشوق های اقتصادی ضمانت می شوند.

 

ارز دیجیتال UMA توکن پلتفرم اوما است که نوعی توکن ERC20 است و بر بستر اتریوم اجرا می شود. این پلتفرم شرایطی برای کاربران فراهم می کند تا توکن های مصنوعی خود را بسازند. پلتفرم اوما در سال ۲۰۱۸ توسط الیسون لو و هارت لامبور تاسیس شد. لامبور در حال حاضر مدیر عامل شرکت اوما است.

ویژگی های اوما

از مهم ترین ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال UMA می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربران در مدت زمان بسیار کم و با سرعت بسیار بالا می توانند الگوهای قراردادی بدون قیمت با دارایی های مصنوعی ایجاد کنند.
  • در این پروتکل می توانید هر نوع توکنی ایجاد کنید که بتواند قیمت هر چیزی را پیگیری کند.
  • قراردادهای شما غیر قابل دستکاری هستند. به دلیل ضمانت های اقتصادی مطمئن در شبکه امنیت قراردادها حفظ می شود و به هیچ عنوان نمی توان آن ها را تغییر داد.
  • در اوما می توانید با کمترین معاملات، امنیت درون شبکه را افزایش دهید و در مقابل هزینه ها را کاهش دهید.

ارزش توکن های UMA چگونه تضمین می شود؟

دارندگان ارز دیجیتال UMA می توانند در تصمیم گیری های شبکه شرکت داشته باشند. زمانی که قیمت توکن ها بین مبادله کنندگان متفاوت است، کاربران دارنده توکن های UMA، درخواست های قیمت خود را از طریق ساز و کار تایید داده انجام می دهند. در واقع هرازگاهی توسعه دهندگان شبکه از دارندگان توکن اوما می خواهند که در یک رای گیری دو مرحله ای که در مورد قراردادهای مالی داخل شبکه است، شرکت کنند. مدت زمان هر دوره رای گیری ۴۸ ساعت است. کاربران دارنده توکن های اوما قبل از رای گیری فرصت دارند در مورد قیمت و انجام رای گیری در کانال Uma Slack بحث و تبادل نظر داشته باشند.

رتبه و قیمت اوما در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال UMA در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۴۶ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. اوما در تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ به قیمت ۲۳.۸۵ دلار دست پیدا کرد و توانست به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کند. اما هم اکنون ۸۷.۵۸ درصد از قیمت خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های اوما ۱۰۱.۱۷ میلیون واحد است که از این میزان ۶۵.۳۵ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های UMA

ارز دیجیتال UMA همانطور که در ابتدای متن به این موضوع اشاره شد، بر بستر اتریوم ارائه شده است و کیف پول های متعددی را می توانید برای ذخیره این رمز ارز مورد استفاده قرار دهید. به همین خاطر می توانید از تمامی والت های پشتیبان رمز ارز اتریوم برای ذخیره و خرید و فروش این رمز ارز استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری لجر، ترزور، کیف پول های نرم افزاری موبایلی تراست، کیپ کی، مای اتر والت و... جزو بهترین والت های UMA هستند که می توانید متناسب با میزان سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید هر یک از آن ها را انتخاب کنید.

چه آینده ای در انتظار اوما است؟

همانطور که می دانید سرویس دهندگانی همچون اتریوم به صورت عمومی نمی توانند داده ها را دریافت کنند. پروتکل هایی هچون ارز دیجیتال UMA، به پروتکل های حوزه دیفای کمک می کنند تا با استفاده از قراردادهای هوشمند بتوانند داده های موجود در بازار را دریافت کنند. با توجه به اهدافی که اوما دنبال می کند، در آینده می توان به موفقیت های پروتکل اوما و افزایش قیمت توکن آن امیدوار بود.