نماد نم

نمXEM

#کوین

قیمت نم Nem

-1.49%
0.0362 $
تومان
$0.0354
$0.0386
بالاترین قیمت نم امروز0.0386 $
پایین‌ترین قیمت نم امروز0.0354 $
حجم معاملات164,576,228 $
حجم معاملات ارز6,073,879

نمودار قیمت لحظه‌ای نم

توضیحات بیشتر

خرید نم XEM به همراه قیمت نم ، نمودار و تحلیل

خرید نم در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز نم XEM خرید و فروش کنید.

ارز نم XEM چیست؟

شبکه NEM(New Economy Movment) ارائه دهنده ارز دیجیتال xem است. نم بلاک چینی است که بر خلاف بسیاری از رمز ارزهای جدید که با توسعه شبکه بیت کوین به وجود آمده اند، از کدهای اختصاصی که فقط مرتبط با این شبکه است طراحی و تولید شده است. نم با اهداف گسترده ای پا به بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است. این شرکت در نظر دارد تا به یک وسیله رایج برای انجام معاملات در سراسر جهان تبدیل شود و بتواند همچون اتریوم و بیت کوین میزبانی مناسب برای دیگر بلاک چین ها باشد.

XEM برای انجام تراکنش ها از چه الگوریتمی تبعیت می کند؟

یکی از تفاوت های اساسی ارز دیجیتال XEM نسبت به رمز ارزهای جدید استفاده از الگوریتم اثبات اهمیت است. این الگوریتم نوعی سیستم اجماع(POI) است که از نظر کارکرد شباهت زیادی به الگوریتم اثبات سهام دارد. با این تفاوت که نسبت به آن بسیار موثرتر عمل می کند. برای استخراج این رمز ارز نیازی به دستگاه های گران قیمت نیست. برای بدست آوردن واحدهای XEM  فقط کافیست مقداری از آن را خریداری کرده و در کیف پول خود ذخیره کنید. در این صورت نه تنها در شبکه سرمایه گذاری کرده اید بلکه به تایید تراکنش ها کمک می کنید و از شبکه پاداش خود را به صورت توکن های XEM  دریافت خواهید کرد. هاروست نامی است که به فرآیندهای تایید تراکنش در شبکه نم اختصاص داده شده است.

 

به کسانی که این کار را در شبکه انجام می دهند هاروستر گفته می شود. همچون ماینر در بیت کوین که کار استخراج توکن را انجام می دهد. با استفاده از این الگوریتم وضعیت شبکه ارز دیجیتال XEM به طور کامل شفاف سازی شده است. سرعت انجام تراکنش ها بسیار سریع است. هر تراکنش تنها در مدت ۲۰ ثانیه برای تایید نیاز به زمان دارد و توسعه دهندگان آن ادعا کرده اند که این شبکه قادر است در عرض یک ثانیه بیش از ۳۰۰۰ تراکنش را تایید و ثبت کند. انرژی زیادی از دست نمی رود و کارمزدهای دریافتی شبکه ناچیز است و تمام این ویژگی ها باعث برتری XEM شده است.

تاریخچه XEM از ابتدای پیدایش

UtopianFuture یکی از کاربران انجمن Bitcoin Talk بود که شبکه ارز دیجیتال XEM توسط او تاسیس شد. او در ابتدای امر تلاش می کرد تا شبکه رمز ارز NXT را گسترش و بهبود ببخشد. اما در نهایت با کمک تیم کوچکی که برای خود دست و پا کرده بود تصمیم گرفت شبکه بلاک چین اختصاصی خود را راه اندازی کند. در نهایت پروژه این شبکه در سال ۲۰۱۵ توسط جمعی از توسعه دهندگان و حدود ۳۰ بازاریاب راه اندازی و معرفی شد. اما همچنان نام این افراد در پرده ای از ابهام قرار دارد و ترجیح دادند ناشناس بمانند. اما باید بدانید تیم اصلی سازنده شبکه نم در کشور سنگاپور مستقر هستند.

گذشته و آینده قیمت XEM

ارز دیجیتال XEM از ابتدای پیدایش تا کنون رشد چند هزار درصدی را تجربه کرده است. این رمز ارز در سال ۲۰۱۶ توانست با یک جهش چندصد درصدی به یکی از با ارزش ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شود و با چند بانک بزرگ ژاپنی وارد معامله و توافق شود. کارشناسان پیش بینی کرده اند که با رسمیت یافتن ارزهای دیجیتیال در کشورهای آسیایی این رمز ارز در آینده به طور قابل ملاحظه ای رشد قیمت داشته باشد. توسعه دهندگان شبکه نم با COSMA ارتباط و همکاری مستمر دارند و حمایت های بزرگ ترین صرافی ژاپن  Ziaf که صاحب این پلتفرم است می تواند آینده روشن و رو به رشدی را برای XEM تضمین کند و به همین خاطر افراد زیادی با احتساب اعتبار Ziaf برای سرمایه گذاری روی این رمز ارز مشتاق شده اند.

 

شبکه نم از ویژگی هایی همچون استفاده از سیستمی برای تایید اعتبار و ایجاد اعتماد در کاربران و دسترسی آزاد برای عموم برخوردار است که تمامی این عوامل باعث جذابیت ارز دیجیتال XEM در میان کاربران شده است. البته باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که با توجه به نمودارهای ارزهای دیجیتال، قیمت این رمز ارز به وضعیت بازار ارزهای دیجیتال وابستگی دارد. شاید قیمت XEM در حال حاضر رو به کاهش باشد، اما شبکه نم در حال حاضر در وضعیت بازسازی و توسعه قرار دارد و در آینده ای نه چدان دور به حالت پایداری خواهد رسید. به همین خاطر و طبق گفته کارشناسان بهترین موقعیت برای خرید XEM و سرمایه گذاری بلند مدت روی آن است.

نحوه خرید ارز دیجیتالی XEM

برای اینکه بتوانید ارز XEM را معامله کنید باید چهار مرحله زیر را طی کنید:

 • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
 • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
 • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
 • ارز XEM را خرید کنید.

بهترین کیف پول های XEM

شبکه ارز دیجیتال xem کیف پول های رسمی این رمز ارز را در سایت خود معرفی کرده است که می توانید آن ها را از سایت دانلود کرده و استفاده کنید. البته کیف پول های معتبر بسیاری نیز از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند که امنیت بالایی دارند و متناسب با میزان سرمایه و شرایط خود می توانید یکی از آن ها را تهیه کرده و برای خرید و فروش XEM از آن ها استفاده کنید. معتبرترین کیف پول های این رمز ارز عبارتند از:

 • کیف پول Ledger Nano S
 • کیف پول Ledger Nano X
 • کیف پول Ledger Blue
 • کیف پول Terzor
 • کیف پول Model T Terzor
 • کیف پول Coinomi
 • کیف پول Exodus
 • کیف پول Electrum
 • کیف پول Blockchain
 • کیف پول Atomic
 • کیف پول Trust