نماد آرویو

آرویوAR

#کوین

قیمت آرویو Arweave

1.85%
7.59 $
تومان
$7
$7.59
بالاترین قیمت آرویو امروز7.59 $
پایین‌ترین قیمت آرویو امروز7 $
حجم معاملات909,859 $
حجم معاملات ارز6,677,116

نمودار قیمت لحظه‌ای آرویو

توضیحات بیشتر

خرید آرویو AR به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید آرویو در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز آرویو AR خرید و فروش کنید.

ارز آرویو AR چیست؟

پلتفرم Arweave با ارائه ارز دیجیتال Ar به عنوان نسل جدید شبکه ذخیره داده ها و اطلاعات به صورت غیر متمرکز فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از ساخت این پلتفرم، کاهش محدودیت های سر راه توسعه دهندگان و شکل گیری نسل جدید اینترنت با ماندگاری بالاتر بوده است. در این شبکه، کاربران می توانند داده ها و اطلاعات خود را به صورت نامحدود و بدون هیچگونه محدودیت زمانی بایگانی کنند. آرویو بستری خواهد بود تا برنامه هایی با فراگیری و کیفیت بالاتر ایجاد شوند.

تاریخچه آرویو

شرکت آرویو، یک شرکت فناوری اطلاعات است که نزدیک شهر لندن فعالیت می کند. پلتفرم آرویو در ابتدا در سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را در زمینه بایگانی اطلاعات به منظور جلوگیری از دستکاری داده هایی که در موسسات ذخیره شده اند، شروع کرد. در حال حاضر پلتفرم آرویو به عنوان یکی از معروف ترین پلتفرم های ذخیره و بایگانی غیر متمرکز داده ها شناخته می شود.

 

ارز دجیتال Ar در سال ۲۰۱۷ ابتدا با نام آرم چین روانه بازار شد؛ اما در سال ۲۰۱۸ و همزمان با شروع مشارکت شرکت آرویو با استارتاپ، با نام جدید آرویو فعالیت خود را آغاز کرد. آقای سم ویلیامز بنیان گذار این رمز است و معتقد است که آینده روشنی پیش روی این رمز ارز خواهد بود.

آرویو چگونه کار می کند؟

پلتفرم ارز دیجیتال Ar، روی بلاک چین بلاکویو فعالیت می کند. این بلاک چین بر اساس الگوریتم PoA که نسخه پشرفته تر الگوریتم PoW فعالیت می کند. در این الگوریتم، هر بلاک جدید نه تنها به بلاک قبلی خود، بلکه به یک بلاک شانسی نیز متصل می شود. هر دوی این ها با هم باعث اجاد هش جدید و در نتیجه بلاک جدید می شوند.

قیمت و رتبه آرویو در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال Ar، در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۵۹ دلار برای اولین بار در صرافی کوین مارکت کپ لیست شد. پس از چند ماه قیمت این رمز ارز به ۷.۰۹ دلار رسید که پیشرفت چشم گیری محسوب می شد؛ اما مجددا قیمت آن کاهش پیدا کرد و پس از چند ماه روی یک قیمت ثابت باقی ماند؛ اما با شروع سال ۲۰۲۱ مجددا روند صعودی در پیش گرفت.

 

ارز دیجیتال Ar در زمان نگارش این مطلب رتبه ۸۰ بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و هم اکنون ۰.۰۵ درصد از سهم کل معاملات بازار را در اختیار دارد. در تاریخ ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰ آرویو به قیمت ۹۰.۹۴ دلار رسید و توانست به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کند؛ اما هم اکنون ۶۵ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای آرویو ۶۶ میلیون است که از این میزان ۳۳.۳۹ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های Ar

برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال Ar، می توانید از کیف پول های پشتیبانی کننده آن استفاده کنید. والت های زیادی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم. شما می توانید متناسب با میزان سرمایه و امکانات خود یکی از این والت ها را برای ذخیره آرویو انتخاب کنید.

  • کیف پول سخت افزاری ترزور
  • کیف پول سخت افزاری لجر
  • کیف پول سخت افزاری کول ولت
  • کیف پول نرم افزاری کوینمی
  • کیف پول نرم افزاری زنگو
  • کیف پول موبایلی اتمیک
  • کیف پول موبایلی جکس

چه آینده ای در انتظار آرویو است؟

هم اکنون بیش از ۵۰ برنامه روی بلاک چین آرویو فعالیت می کند. آرویو با شرکت های مختلفی مشارکت دارد که همین امر می تواند در آینده قیمت رمز ارز آن موثر باشد. آرویو از پتانسیل بالایی برخوردار است و اگر همچنان بتواند به روند صعودی فعالیت ها و مشارکت های خود با شرکت های بزرگ ادامه دهد، آینده روشنی پیش روی خود خواهد دید.