نماد کوتی

کوتیCOTI

#کوین

قیمت کوتی COTI

-4.32%
0.0515 $
تومان
$0.0493
$0.0545
بالاترین قیمت کوتی امروز0.0545 $
پایین‌ترین قیمت کوتی امروز0.0493 $
حجم معاملات48,905,638 $
حجم معاملات ارز2,529,489

نمودار قیمت لحظه‌ای کوتی

توضیحات بیشتر

خرید کوتی COTI به همراه قیمت لحظه ای کوتی، نمودار و تحلیل

خرید کوتی در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز کوتی COTI خرید و فروش کنید.

ارز کوتی COTI چیست؟

پروژه ارز دیجیتال COTI (Currency Of The Internet به معنای ارز اینترنت) شرایطی فراهم خواهد کرد تا پرداخت ها به صورت غیر متمرکز و با سهولت انجام شوند. کوتی این امکان را به توسعه دهندگان و کاربران می دهد تا بتوانند راه حل های پرداخت منحصر به فرد خود را بسازند و به تولید توکن های جدید خود بپردازند. کاربران می توانند از طریق این پلتفرم تجارت خود را داشته باشند و ارزهای دیجیتال جدید منتشر کنند.

پروژه ارز دیجیتال COTI، اولین پلتفرم فین تیک است که در سال ۲۰۱۷ کلید خورد. اما در سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و معرفی شد. این پلتفرم محصولات فین تک را بر بستر بلاک چین اجرا می کند و از بلاک چین برای اجرای گستره زیادی از عملکردهای مختلف استفاده می کند. سیستم های پرداخت، پرداخت های مالی و پردازش پرداخت ها از جمله این عملکردها هستند. شرکت ها و سازمان های مختلف با استفاده از این پلتفرم می توانند هر نوع رمز ارزی که بخواهند را به استیبل کوین تبدیل کنند. از مهم ترین ویژگی های کوتی می توان به آنی بودن پرداخت ها، مقرون به صرفه بودن، محافظت از خریدار و فروشنده، امنیت، ثبات قیمت و سادگی اشاره کرد.

قیمت کوتی در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال COTI در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۷۸ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و هم اکنون ۰.۰۱ درصد از سهم معاملات بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ با قیمتی معادل ۰.۶۸ دلار معامله شد و توانست بالاترین قیمت خود را ثبت کند. اما هم اکنون با ۶۱ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های کوتی ۲ میلیارد واحد است که از این میزان ۱.۰۵ میلیارد واحد در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

آینده ارز کوتی

ارز دیجیتال COTI یکی از جدیدترین رمز ارزهای بازار است و هنوز نمی توان به درستی درباره آینده آن نظر داد. به همین خاطر می توانید چشم انداز بلندمدت برای این رمز ارز داشته باشید و آن را برای سرمایه گذاری کوتاه مدت انتخاب نکنید. عوامل مختلفی در قیمت و آینده رمز ارزها موثر است و کوتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. باید نشست و دید که کوتی چگونه می تواند در این دنیای پر رقابت موفق عمل کند و آینده روشنی برای خود رقم بزند و افرادی که روی آن سرمایه گذاری کرده اند را خوشحال کند.

بهترین کیف پول های COTI

ارز دیجیتال COTI جزو جدیدترین رمز ارزهای بازار است. به همین خاطر هنوز والت های زیادی از آن پشتیبانی نمی کنند. البته نباید نگران باشید. چرا که کیف پول های معتبری از آن پشتیبانی می کنند و برای ذخیره و خرید و  فروش این رمز ارز می توانید از آن ها استفاده کنید. کیف پول صرافی بایننس، متامسک و تراست والت هایی هستند که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند و می توانید با به امکانات خود و میزان سرمایه یکی از آن ها را برای ذخیره و خرید و فروش کوتی انتخاب کنید.