نماد بیکری توکن

بیکری توکنBAKE

#توکن

قیمت بیکری توکن BakeryToken

-4.26%
0.145 $
تومان
$0.138
$0.153
بالاترین قیمت بیکری توکن امروز0.153 $
پایین‌ترین قیمت بیکری توکن امروز0.138 $
حجم معاملات47,774,426 $
حجم معاملات ارز6,958,668

نمودار قیمت لحظه‌ای بیکری توکن

توضیحات بیشتر

خرید بیکری توکن BAKE به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید بیکری توکن در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز BAKE خرید و فروش کنید.

ارز بیکری توکن BAKE چیست؟

ارز دیجیتال BAKE توکن ارائه شده توسط صرافی Bakery Swap است که در سال ۲۰۲۰ روانه بازار شد و در میان رمز ارزهای دیجیتال توکن نوپایی محسوب می شود. بیکری سواپ صرافی غیر متمرکزی است که خدمات بسیاری در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کسب سود از استخرهای نقدینگی، تولید توکن های NFT و MINT و امکان فروش این توکن ها از دیگر ویژگی های این صرافی است. همچنین بیکری یک نسخه کپی از یونی سواپ است که البته تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. تیم بنیان گذار و توسعه دهنده این رمز ارز در حال حاضر ناشناس هستند. تامین کنندگان مالی پروژه می توانند بیکری توکن را که نوعی توکن BEP20 است را به عنوان پاداش در شبکه دریافت کنند و در مورد حاکمیت شبکه حق رای داشته باشند. این توکن غیر قابل استخراج است و در واقع هیچ عرضه اولیه ای برای آن انجام نشده است. به دست آوردن این رمز ارز با استفاده از استخرهای نقدینگی انجام می شود. این رمز ارز را می توانید در صرافی های دیگر نیز خریداری نمایید. بیکری سواپ با صرافی بایننس کار می کند و استخر BAKE-BNB، ۱۰ برابر نسبت به استخرهای دیگر به کاربران خود پاداش می دهد. این شبکه امنیت خود را با استفاده از سیستم های امنیتی اطلاعاتی تامین می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با توکن BAKE بیشتر آشنا شوید.

نحوه عملکرد بیکری توکن

صرافی بیکری سواپ یک پروتکل غیر متمرکز و اتوماتیک بازار ساز در بایننس اسمارت چین است. ارز دیجیتال BAKE به منظور مدیریت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران با استفاده از تامین نقدینگی شبکه می توانند این توکن ها را به دست بیاورند. هر کاربری که از قبل این توکن ها را در اختیار داشته باشد می تواند حق رای گیری برای مدیریت شبکه داشته باشد و یا سهم سود خود را از معاملات بردارد. پاداش های بیکری توکن از طریق استخرهای نقدینگی به دست می آیند. شبکه از هر تراکنش ۰/۳۰ درصد سود دریافت می کند که از این میزان ۰/۲۵ درصد به تامین کنندگان نقدینگی تعلق می گیرد و باقیمانده نیز به شکل توکن های BAKE تبدیل می شوند و به عنوان پاداش در شبکه به دارندگان توکن های BAKE تعلق می گیرد.

ویژگی های ارز BAKE

ارائه دهنده ارز دیجیتال BAKE یعنی بیکری سواپ روی بایننس چین فعالیت می کند و همانطور که در قسمت قبل گفته شد، پاداش استخر BAKE-BNB بسیار بالاتر از استخرهای دیگر است. از طرفی بیکری سواپ استخرهای دیگری را نیز ارائه می دهد. با استفاده از توکن های BAKE که به افراد به عنوان پاداش تعلق می گیرد، هزینه هایی که در ازای حذف نقدینگی نیز در استخرها جمع می شود به افراد تعلق می گیرد.

قیمت ارز BAKE

ارز دیجیتال BAKE در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۵۴ در جدول رمز ارزها قرار دارد و ۰/۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. در اردیبهشت ۱۴۰۰ این رمز ارز توانست بالاترین قیمت خود یعنی ۸/۴۲ دلار را تجربه کند؛ اما هم اکنون ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های این رمز ارز ۲۷۷/۲۴ میلیون واحد است که از این میزان ۱۹۳/۵۳ میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های بیکری توکن

برای ذخیره و معامله ارز دیجیتال BAKE نیاز به یک کیف پول معتبر دارید؛ که در این قسمت به معرفی سه والت پرطرفدار ارزهای دیجیتال که از بیکری توکن نیز پشتیبانی می کنند می پردازیم.

  • کیف پول بایننس چین (Binance Chain Wallet): این والت کیف پول رسمی صرافی بایننس است که می توانید با استفاده از آن به هزاران پروژه بلاک چینی دیگر متصل شوید.
  • کیف پول متامسک (MetaMask): یک کیف پول افزونه مرورگر ایمن است که به عنوان یک والت متصل به بلاک چین اتریوم فعالیت می کند. با استفاده از این والت می توانید با بلاک چین اتریوم تعامل داشته باشید بدون اینکه نیاز باشد کل آن را روی سیستم خود دانلود کنید.
  • کیف پول سیف پل (SafePal): کیف پول ارزهای دیجیتال است که در دو نسخه نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده است. نسخه نرم افزاری این والت هم برای گوشی های اندروید و هم آی او اس ارائه شده است که می توانید برای نقل و انتقالات بیکری توکن از آن استفاده کنید.

آینده بیکری توکن

Bakery Swap یکی از قدیمی ترین صرافی های شبکه بایننس اسمارت چین است که پاداش ها و جوایز آن باعث جذابیت این صرافی و ارز دیجیتال BAKE شده است. همکاری هایی که این صرافی با شرکت های بزرگ انجام داده نیز باعث شده تا کاربران بیشتری به این توکن جذب شوند. تنها نقطه ضعف این پروژه عدم اطلاع رسانی مناسب است که در صورتی که این مشکل برطرف شود، آینده روشنی در انتظار این صرافی و ارز دیجیتال آن خواهد بود.