نماد کسپر

کسپرCSPR

#کوین

قیمت کسپر Casper

0.52%
0.03484 $
تومان
$0.03443
$0.03636
بالاترین قیمت کسپر امروز0.03636 $
پایین‌ترین قیمت کسپر امروز0.03443 $
حجم معاملات43,993,502 $
حجم معاملات ارز1,547,066
توضیحات بیشتر

خرید ارز کسپر CSPR به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ارز کسپر در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز کسپر CSPR خرید و فروش کنید.

ارز کسپر CSPR چیست؟

پروتکل ارز دیجیتال CSPR در سال ۲۰۱۸ بر بستر اتریوم فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۲۰ وارد بازار جهانی رمز ارزها شد. شبکه این رمز ارز بر اساس الگوریتم اثبات سهام (POS) فعالیت می کند و کاربران با وثیقه گذاری و استیکینگ دارایی های خود در شبکه به عنوان اعتبارسنج فعالیت می کنند و در مقابل پاداش خود را دریافت می کنند.

هر کاربری که دارایی رمز ارز بیشتری داشته باشد، شانس بالاتری برای دریافت پاداش دارد. البته نخستین نسخه از کسپر در سال ۲۰۱۷ و با الگوریتم اثبات کار روی شبکه اتریوم ارائه شد. توسعه دهندگان کسپر تصور می کردند که با تغییر عملکرد شبکه، می توان مقیاس پذیری شبکه اتریوم را تا حد زیادی افزایش دهند.

ویژگی های کسپر

پروتکل ارز دیجیتال CSPR با هدف بهبود وضعیت بلاک چین و تقویت این فناوری به وجود آمده است. همچنین شرایطی فراهم نموده است تا قراردادهای هوشمند قابل بهبود و توسعه باشند. این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز کاربران خود در طول زمان باشد و می تواند بهترین شرایط دسترسی را برای کاربران خود فراهم کند. از دیگر ویژگی های شبکه کسپر می توان به امنیت بالای آن اشاره کرد. کسپر برای اینکه بتواند امنیت شبکه خود را تامین کند، از الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند.

 

شبکه کسپر از مقیاس پذیری و تمرکززدایی بالایی برخوردار است. کاسپر به گونه ای طراحی شده است که هزینه های گس آن در آینده قابل پیش بینی هستند و قراردادهای هوشمند روی آن نیز قابل ارتقا هستند. این شبکه در تلاش است تا استاندارد جدیدی برای مصرف انرژی بلاک چین ثبت کند. به طوری که می توان گفت نسبت به بلاک چین بیت کوین، ۱۳۶۰۰۰ درصد از لحاظ میزان مصرف انرژی، کارآمدتر است.

قیمت ارز کسپر در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال CSPR در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۶۰ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز با ثبت قیمت ۳۹.۶۹ دلار در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کرد. اما در حال حاضر ۹۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای کسپر ۱۰ میلیارد خواهد بود که از این میزان ۴.۱۱ میلیارد واحد در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

بهترین کیف پول های ارز CSPR

ارز دیجیتال CSPR همانطور که گفته شد، بر بستر اتریوم فعالیت می کند. به همین خاطر از تمامی والت های اتریوم می توانید برای ذخیره و خرید و فروش کسپر استفاده کنید. لجر، متامسک، اتمیک، تراست، ترزور و مای اتر والت و... کیف پول هایی هستند که از رمز ارز کسپر پشتیبانی می کنند.

آینده ارز CSPR کسپر

ارز دیجیتال CSPR به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد، یکی از آینده دارترین ارزهای دیجیتال محسوب می شود. تمام ویژگی ها و پتانسیل بالای کسپر باعث شده است تا بتوانیم به آینده این رمز ارز امیدوار باشیم. این رمز ارز مدت کوتاهی پس از عرضه در بازار جهانی رمز ارزها، توسط کیف پول های متعددی پشتیبانی شد و همین امر باعث شد تا کاربران زیادی از آن استقبال کنند.