نماد جاست

جاستJST

#توکن

قیمت جاست JUST

-2.70%
0.03352 $
تومان
$0.03292
$0.03451
بالاترین قیمت جاست امروز0.03451 $
پایین‌ترین قیمت جاست امروز0.03292 $
حجم معاملات152,617,465 $
حجم معاملات ارز5,137,259

نمودار قیمت لحظه‌ای جاست

توضیحات بیشتر

خرید جاست JST به همراه قیمت لحظه‌ای جاست، نمودار و تحلیل

خرید جاست در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز جاست JST خرید و فروش کنید.

ارز جاست JST چیست؟

ارز دیجیتال JST، توکن پلتفرم وام دهی پروتکل Just است که روی شبکه ترون ارائه شده است. این رمز ارز از ابتدای پیدایش تا زمانی که به بالاترین قیمت خود دست پیدا کند، ۲۸۰۰ درصد افزایش قیمت داشت و توانست سود هنگفتی نصیب سرمایه داران خود کند. به همین خاطر این رمز ارز را می توان یکی از ارزهای شگفت انگیز و آینده دار دنیای ارزهای دیجیتال به شمار آورد.

کاربران با استفاده از پورتال CDP می توانند توکن های ترون را در شبکه قفل کنند و در مقابل توکن USDJ دریافت کنند. USDJ نوعی استیبل کوین با پشتوانه دلار است. در واقع پلتفرم جاست دو توکن دارد که یکی از آن ها USDJ و دیگری JST است.

JST توکن حاکمیتی است و دارندگان این توکن در شبکه می توانند در رای گیری های مربوط به تصمیم گیری های شبکه شرکت داشته باشند. همچنین از این رمز ارز به منظور پایداری شبکه و سیستم وام دهی استفاده می شود.

تاریخچه پیدایش ارز JST

پلتفرم ارز دیجیتال JST، توسط بنیان گذار شبکه ترون، جاستین سان به وجود آمده است. جاست را می توان نسل بعدی پروژه ترون به حساب آورد و با توجه به ویژگی هایی که ترون داشت، جاست از همان ابتدای پیدایش توانست توجهات بسیاری به خود جلب کند.

نحوه عملکرد شبکه جاست

شبکه ارز دیجیتال JST بر مبنای الگوریتم اثبات سهام فعالیت می کند. کاربران با وثیقه گذاری توکن های JST، به عنوان اعتبارسنج در شبکه فعالیت می کنند. آن ها با استیک کردن دارایی های خود در شبکه به تایید تراکنش ها و امنیت شبکه کمک می کنند و در مقابل نیز پاداش خود را به صورت توکن های JST دریافت می کنند.

به این ترتیب هر چقدر کاربران از این رمز ارز و شبکه آن حمایت کنند و دارایی های خود را در شبکه استیک کنند، ارزش و قیمت توکن های JST افزایش می یابد. قیمت این رمز ارز به شدت به حمایت کاربران وابسته است.

قیمت ارز JST در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال JST در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۵۲ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت خود معادل ۰.۲ دلار دست پیدا کرد. اما در حال حاضر، ۷۶ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای جاست، ۹.۹ میلیارد است که از این میزان ۷.۳ میلیارد واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های ارز جاست

برای نگهداری و خرید و فروش رمز ارزها نیاز به کیف پولی با امنیت و اعتبار بالا دارید. ارز دیجیتال JST را می توانید در تمامی والت هایی که از رمز ارز ترون پشتیبانی می کنند، استفاده کنید. ترون لینک، اتمیک و اکسودوس از بهترین والت های ترون هستند که می توانید برای نگهداری جاست از آن ها استفاده کنید.

آینده ارز جاست

ارز دیجیتال JST با توجه به پیش بینی های انجام شده در سال ۲۰۲۲ با افزایش قیمت مواجه خواهد شد و می توان به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت روی آن حساب باز کرد. از آنجا که شبکه جاست بر مبنای الگوریتم اثبات سهام و وثیقه گذاری کاربران فعالیت می کند، هر چقدر کاربران بیشتری از آن استقبال کنند، به همان نسبت با افزایش قیمت مواجه خواهد شد. به این ترتیب می توان گفت آینده روشنی در انتظار این رمز ارز است.