نماد سوایپ

سوایپSXP

#کوین

قیمت سوایپ Swipe

-5.20%
0.36 $
تومان
$0.348
$0.385
بالاترین قیمت سوایپ امروز0.385 $
پایین‌ترین قیمت سوایپ امروز0.348 $
حجم معاملات19,508,012 $
حجم معاملات ارز7,153,325

نمودار قیمت لحظه‌ای سوایپ

توضیحات بیشتر

خرید سوایپ SXP به همراه قیمت لحظه‌ای سوایپ، نمودار و تحلیل

خرید سوایپ از صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز دیجیتال سوایپ SXP خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال سوایپ SXP چیست؟

شبکه ارز دیجیتال سوایپ با توکن SXP با هدف ایجاد ارتباط بین دنیای خارج و ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. ارزهای دیجیتال شاید خرید و فروش شوند، اما آن طور که باید در زندگی انسان ها رخنه نکرده اند و همچنان به عنوان یک ارزش معامله می شوند و کاربردی برای پرداخت ها ندارند.

سوایپ در تلاش است تا با ساخت کارت های اعتباری مردم بتوانند همچون ارزهای فیات از رمز ارزها برای خریدها و پرداخت های خود استفاده کنند و ارزهای دیجیتال خود را خرج کنند. اگر سوایپ بتواند این رویا را به طور کامل تحقق ببخشد انقلابی عظیم در صنعت ارزهای دیجیتال به وجود خواهد آمد.

امکانات شبکه سوایپ

شبکه ارز دیجیتال سوایپ برای کاربران خود امکانات ویژه ای در نظر گرفته است و کاربران این پلتفرم می توانند ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول سوایپ نگه داری کنند و آن ها را از طریق کارت های اعتباری خرج کنند. امکانات سوایپ:

 • کیف پول رمز ارزها
 • دبیت کارت (کارت اعتباری که مستقیما به حساب جاری کاربر متصل است) رمز ارزها
 • راه حل هایی برای پرداخت رمز ارزها برای تجار
 • وام گرفتن رمز ارزها
 • پس انداز رمز ارزها

پلتفرم رمز ارز SXP از ویژگی های خاصی برخوردار است. در این پلتفرم به راحتی و در عرض تنها چند ثانیه می توانید رمزارزها را به یکدیگر تبدیل کنید. با استفاده از دبیت کارت های سوایپ می تواند در هر مکان و زمانی پرداخت های خود را انجام دهید. دارایی های کاربران بیمه و ذخیره شده و این پلتفرم توانسته گواهینامه PCI DSS(گواهینامه سطح یک صنعت کارت داده) را دریافت کند. با معامله روی شبکه تقریبا ۸۰ درصد از هزینه های مربوط به نقل و انتقالات صرفه جویی می شود و به این ترتیب ارزش SXP بیش از پیش نمایان می شود.

معرفی توکن SXP

ارز دیجیتال SXP، توکن رسمی سوایپ است که نوعی توکن ERC20 است. شبکه این رمز ارز بر اساس الگوریتم اثبات کار فعالیت می کند. به این معنا که توکن ها باید با استفاده از تجهیزات مناسب استخراج شوند. تعداد کل توکن های SXP، ۲۳۹/۶۱ واحد است که تعداد ۱۸۷/۳۷ واحد از آن در گردش است. پیش بینی می شود قبل از سال ۲۰۲۸ تمام توکن ها استخراج شوند.

 

از تعداد کل واحدها، ۱/۲ میلیون واحد برای پاداش شبکه به صورت ماهانه در نظر گرفته شده است و ۶۰۰ هزار سوایپ نیز برای عملیات های شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. هر ساله نیز ۱۰ میلیون توکن در اختیار تیم طراح و توسعه دهنده قرار می گیرد. در عرضه اولیه خصوصی سوایپ ۱۹/۵ میلیون واحد از این توکن به قیمت ۰/۲ دلار به فروش رسید. دومین عرضه آن نیز در سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاد و ۴۰ میلیون واحد سوایپ به صورت عمومی و یا قیمت ۰/۲ دلار به فروش رسید.

قیمت ارز SXP

ارز دیجیتال سوایپ در ابتدای پیدایش با نوسانات قیمت بالایی روبرو شد؛ اما رشد قیمت آنچنانی نداشت. در سال ۲۰۱۹ این رمز ارز با قیمت ۰/۲ دلار معامله شد و در سال ۲۰۲۰ توانست رشد قیمت تقریبا قابل توجه یعنی ۲ دلار را تجربه کند. در همان سال یک روند نزولی به خود گرفت و قیمت آن حتی به ۰/۱۷ دلار نیز رسید.

 

مجددا به رشد قیمت رسید و در همان سال توانست رکورد قیمت ۴/۳ دلار را ثبت کند. مجددا روند رو به کاهش به خود گرفت تا اردیبهشت ۱۴۰۰ که توانست به رشد قابل توجهی دست پیدا کند. جالب است بدانید که با هر روند نزولی که سوایپ در پیش گرفته، در مرحله بعد به سقف قیمتی بالاتر از دوره قبلی خود دست پیدا کرده است.

 

ارز دیجیتال سوایپ در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب در رده ۱۳۳ جدول رمز ارزها قرار دارد و ۰/۰۲ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. این رمز ارز در اردیبهشت ۱۴۰۰ قیمت ۵/۸۵ دلار را تجربه کرد که بالاترین قیمت این رمز ارز از ابتدای پیدایش بوده است؛ اما هم اکنون ۶۳ درصد از ارزش آن زمان خود را از دست داده است.

برنامه های آینده سوایپ

شبکه ارز دیجیتال سوایپ برنامه های بزرگی برای آینده خود دارد از جمله:

 • ادغام شدن با شرکت های بزرگی همچون: گوگل پلی، اپل پی، سامسونگ پی
 • آغاز همکاری با بایننس، چین لینک و ال روند
 • گسترش پلتفرم به سراسر جهان
 • دسترسی افراد به خدمات از طریق تلفن های همراه
 • افزایش تعداد ارزهای فیات و دیجیتال قابل پشتیبانی توسط شبکه
 • ایجاد یک سرویس پس انداز برای ارزهای دیجیتال و پرداخت سود ماهانه آن به کاربران

با توجه به اهدافی که شبکه ارز دیجیتال سوایپ تصمیم به عملی کردن آن ها دارد و همچنین با توجه به روند قیمتی که تا کنون تجربه کرده، می توان برای سرمایه گذاری های بلندمدت روی این رمز ارز حساب کرد. تمامی کارشناسان و وب سایت های بزرگ ارزهای دیجیتال آینده روشنی را برای این رمز ارز پیش بینی کرده اند.

کیف پول های سوایپ

از آنجا که رمز ارز SXP نوعی توکن ERC20 است از تمامی کیف پول های اتریوم می توانید برای ذخیره و معاملات این رمز ارز استفاده کنید. کیف پول اختصاصی SXP که توسط وب سایت رسمی سوایپ ارائه شده است را می توانید دانلود کنید و برای این رمز ارز استفاده کنید.

در حال حاضر این والت بیش از ۳۰ رمز ارز را پشتیبانی می کند که در آینده به این تعداد افزوده خواهد شد. در لیست زیر می توانید برخی از کیف پول های معتبر سوایپ را مشاهده نمایید و متناسب با سرمایه خود یکی از آن ها را برای ذخیره این رمز ارز استفاده کنید.

 • کیف پول نرم افزاری موبایلی Exodus
 • کیف پول نرم افزاری موبایلی Coinomi
 • کیف پول نرم افزاری موبایلی Trust Wallet
 • کیف پول سخت افزاری Ledger
 • کیف پول سخت افزاری Terzor