نماد پرپچوال پروتکل

پرپچوال پروتکلPERP

#توکن

قیمت پرپچوال پروتکل PerpetualProtocol

-6.13%
0.656 $
تومان
$0.633
$0.701
بالاترین قیمت پرپچوال پروتکل امروز0.701 $
پایین‌ترین قیمت پرپچوال پروتکل امروز0.633 $
حجم معاملات5,130,775 $
حجم معاملات ارز3,405,573

نمودار قیمت لحظه‌ای پرپچوال پروتکل

توضیحات بیشتر

خرید ارز PERP پرپچوال پروتکل به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ارز PERP در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز PERP پرپچوال پروتکل خرید و فروش کنید.

ارز PERP چیست؟

ارز دیجیتال PERP توکن Perpetual Protocol است که بر بستر بلاک چین اتریوم اجرا می شود. پرپچوال پروتکل یک بازار معاملاتی است که کاربران می تونند انواع دارایی ها را در آن معامله کنند و بستری برای انجام معاملات با استفاده از بازارساز خودکار مجازی (VAMM) فراهم نموده است.

تاریخچه پیدایش ارز PERP

پروژه ارز دیجیتال PERP در سال ۲۰۱۸ توسط کانگ شائو و ینوئن فنگ در کشور تایوان کلید خورد. فنگ موسس چهار شرکت و شائو نیز موسس چهار شرکت استارتاپی هستند. پرپچوال پروتکل در ابتدای امر در سال ۲۰۱۹ با نام اولیهProtocol Strike  راه اندازی شد. اما بعدها به Perpetual Protocol تغییر نام داد و توکن آن نیز PERP نام گرفت. این رمز ارز نوعی توکن ERC20 چند منظوره است که به عنوان تسهیل کننده فرآیندهای خرید و فروش انواع دارایی ها مانند ارزهای فیات، نفت، رمز ارزها و هر نوع دارایی دیگر در پرپچوال مورد استفاده قرار می گیرد.

 

توکن PERP همچنین به عنوان یک توکن حاکمیتی شناخته می شود و دارندگان آن می توانند با توجه به میزان دارایی های خود، در تصمیم گیری های مربوط به آینده شبکه حق رای داشته باشند. دارندگان این رمز ارز می توانند دارایی های خود را در شبکه استیک کنند و با توجه به میزان توکن های PERP، پاداش خود را دریافت کنند.

ویژگی های پرپچوال پروتکل

پلتفرم ارز دیجیتال PERP، شرایط خرید و فروش درون زنجیره ای را برای کاربران خود فراهم نموده است. از نقدینگی کاملی برخوردار است و کاربران در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند، می توانند دارایی خود را نقد کنند. تمام هزینه های شبکه نیز به طور شفاف برای همه کاربران قابل مشاهده است. این پلتفرم به طور همزمان از بیشتر ارزهای دیجیتال همانند اتریوم، بیت کوین، مونرو و بسیاری از رمز ارزهای دیگر و از بیشتر ارزهای فیات پیشتیبانی می کند. این پلتفرم با استفاده از بازارساز خودکار نقدینگی را تضمین کرده است. در این پروژه به دلیل ضمانت نقدینگی، نگرانی بابت نوسانات قیمت و از بین رفتن نقدینگی وجود ندارد.

پرپچوال پروتکل چه مزایایی دارد؟

یکی از مهم ترین مزایای ارز دیجیتال PERP این است که توسط بزرگترین صرافی دنیا یعنی صرافی بایننس لیست شده است. همین مسئله می تواند بزرگترین اعتبار برای یک رمز ارز باشد. پرپچوال پروتکل یک پروژه تجاری بزرگ با عملکرد بالا به وسعت جهان است و تمامی افراد از سراسر جهان می توانند برای انجام معاملات خود از آن استفاده کنند. پرپچوال پروتکل از بازارساز خودکار بهره گرفته است. به این معنا که تمامی تراکنش ها بدون حضور واسطه و بدون نیاز به ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

 

در این پلتفرم انواع دارایی ها همچون طلا، نفت، انواع ارزهای دیجیتال قابل معامله هستند. یکی از مهم ترین خصوصیات پرپچوال پروتکل نسبت به دیگر پلتفرم هایی که از بازارساز خودکار استفاده می کنند، این است که پس از اینکه دارایی افراد توسط قراردادهای هوشمند در این پروژه سپرده گذاری شد، شبکه از آن برای تامین نقدینگی استفاده نمی کند. به همین خاطر نوسانات قیمت تاثیری بر دارایی افراد ندارد و ضرر و زیان های احتمالی شبکه شامل حال سپرده کاربران در شبکه نمی شود.

رتبه و قیمت رمز ارز PERP در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال PERP در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۲۹ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۲ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. تعداد کل واحدهای پرپچوال ۱۵۰ میلیون است که از این میزان ۷۴.۴۸ میلیون واحد در گردش است. PERP در تاریخ هشتم شهریور ماه ۱۴۰۰ با قیمت ۲۴.۵۳ دلار معامله شد و توانست بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش را ثبت کند. اما هم اکنون با ۷۹ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود.

آینده ارز PERP

ارز دیجیتال PERP یکی از تازه نفس ترین ارزهای بازار ارزهای دیجیتال است و در ابتدای راه است. اما پتانسیل بالایی دارد و می توان به آینده آن امیدوار بود. این پروژه شرکای قدرتمندی دارد که نشان دهنده اعتبار بالای آن است. البته که موفقیت یک رمز ارز در بازار رمز ارزها به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما پرپچوال پروتکل این قابلیت را دارد که به یکی از موفق ترین پروژه ها در آینده تبدیل شود.

بهترین کیف پول های PERP

ارز دیجیتال PERP بر بستر اتریوم اجرا می شود. به این ترتیب برای نگهداری و خرید و فروش این رمز ارز می توانید از تمامی والت هایی که از اتریوم پشتیبانی می کنند، استفاده کنید. لجر، ترزور، کیپ کی، تراست، مای اتر والت، اتمیک، اکسودوس جزو بهترین والت های PERP هستند که می توانید مطابق با میزان دارایی های دیجیتال و شرایط خود یکی از آن ها را برای ذخیره این رمز ارز استفاده کنید.