نماد لوپرینگ

لوپرینگLRC

#توکن

قیمت لوپرینگ Loopring

-4.57%
0.2297 $
تومان
$0.2213
$0.2408
بالاترین قیمت لوپرینگ امروز0.2408 $
پایین‌ترین قیمت لوپرینگ امروز0.2213 $
حجم معاملات15,486,816 $
حجم معاملات ارز3,561,633

نمودار قیمت لحظه‌ای لوپرینگ

توضیحات بیشتر

خرید لوپرینگ LRC به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید لوپرینگ در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز لوپرینگ LRC خرید و فروش کنید.

ارز لوپرینگ LRC چیست؟

ارز دیجیتال LRC (Loopering) در سال ۲۰۱۷ توسط Daniel wand به وجود آمد. لوپرینگ یک پروژه شگفت انگیز و مهیج است که بر مبنای بلاک چین و روی بستر اتریوم فعالیت می کند. این پروژه شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند دارایی های خود را با امنیت بالا و به سادگی بین صرافی های مختلف مبادله کنند.

 

همچنین لوپرینگ سعی دارد سرعت مبادلات غیر متمرکز را افزایش دهد و امنیت آن ها را چند برابر کند. به همین منظور توسعه دهندگان لوپرینگ از روش URS و تطبیق سفارش استفاده می کنند. در نهایت می توان گفت لوپرینگ یک پروتکل هوشمند است که کارها را ساده تر می کند. به گفته توسعه دهندگان این پروژه، شما به راحتی می توانید سقف سفارشات خود را لغو کنید. آن ها را کاهش داده و یا افزایش دهید.

LRC چیست؟

ارز دیجیتال LRC نوعی توکن ERC20 است. عرضه اولیه این توکن در سال ۲۰۱۷ انجام شد و در سال ۲۰۱۹ نیز منتشر شد. لوپرینگ برای تداوم صرافی غیر متمرکز خود، همواره به دنبال ارائه پاداش به تمامی کاربران شرکت کننده در اکوسیستم خود است. صرافی های درون زنجیره ای عموما با مشکلاتی نظیر سرعت پایین، کارمزد بالا و توان عملیاتی پایین روبرو هستند و پروتکل لوپرینگ برای اینکه این مشکلات را حل کند، تمام محاسبات خود را به صورت بیرون زنجیره ای انجام می دهد و برای حفظ معاملات نیز از Zero-Knowledge استفاده می کند.

قیمت و رتبه لوپرینگ در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال LRC در زمان نگارش این مطلب، در رتبه ۷۰ بازار رمز ارزها قرار گرفته است و حجم معاملات آن ۰.۰۷ درصد از سهم بازار را در اختیار قرار گرفته است. این رمز ارز در تاریخ ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود دست پیدا کرد و توانست رکورد قیمت ۳.۸۳ دلار را ثبت کند. اما در حال حاضر ۷۰.۶۴ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای لوپرینگ ۱.۳۷ میلیارد است و از این میزان ۱.۳۳ میلیارد واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های LRC

برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال LRC نیاز به یک کیف پول معتبر دارید و از آن جا که لوپرینگ نوعی توکن ERC20 است، از تمامی والت های اتریوم می توانید برای معاملات این رمز ارز استفاده کنید. کیف پول سخت افزاری لجر، کیف پول نرم افزاری متامسک، کیف پول نرم افزاری اتمیک، کیف پول نرم افزاری مای اتر ولت جزو بهترین کیف پول های اتریوم هستند که می توانید برای ذخیره لوپرینگ نیز از همین والت ها  استفاده کنید.

آینده پیش روی LRC

پروتکل ارز دیجیتال LRC در تلاش است تا مشکلات عدیده بلاک چین اتریوم مانند کارمزد بالا و سرعت تراکنش ها را حل کند و از پتانسیل بالایی نیز در این زمینه برخوردار است. البته این پروتکل در ابتدای راه است و استقبال کاربران از این رمز ارز به شدت می تواند روی قیمت آن در آینده تاثیرگذار باشد. با تمام ویژگی های یاد شده برای لوپرینگ و پیش بینی کارشناسان، آینده روشنی پیش روی این رمز ارز قرار دارد و می توان به آینده آن امیدوار بود.