نماد انجین کوین

انجین کوینENJ

#توکن بازی

قیمت انجین کوین EnjinCoin

-6.53%
0.277 $
تومان
$0.267
$0.3
بالاترین قیمت انجین کوین امروز0.3 $
پایین‌ترین قیمت انجین کوین امروز0.267 $
حجم معاملات20,676,882 $
حجم معاملات ارز5,812,693

نمودار قیمت لحظه‌ای انجین کوین

توضیحات بیشتر

خرید انجین کوین ENJ به همراه قیمت لحظه‌ای انجین، نمودار و تحلیل

خرید انجین کوین در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز انجین کوین ENJ خرید و فروش کنید.

ارز انجین چیست؟

ارز دیجیتال ENJ نوع توکن ERC20 است که بر بستر اتریوم فعالیت می کند. انجین یک شرکت بازی و سرگرمی است که این توکن را ارائه داده است. این شرکت در سال ۲۰۰۹ در کشور سنگاپور تاسیس شد و تا امروز محصولات متنوعی را در زمینه بازی و پلتفرم های گوناگون روانه بازار نموده است. توکن ENJ، توکن چند بازی و وب سایت مختلف است که با استفاده از آن می توانید اقلام درون بازی ها و پلتفرم هایی که شرکت انجین ارائه داده است را خریداری کنید.

 

شبکه انجین تنها یک بازی نیست. بلکه پلتفرمی است که بازیکنان در آن می توانند دارایی های خود را به بازی های مختلف این پلتفرم انتقال دهند و یا آن را با دیگر بازیکنان معامله کنند و یا آن را در صرافی ها خرید و فروش کنند. در واقع پلتفرم انجین بستری است برای ساخت بازی های بلاک چینی و توکن های غیر مثلی و بهترین فضا برای فعالیت توسعه دهندگان این بازی ها است.

بنیان گذاران رمز ارز ENJ

ویتک رادومسکی و ماکسیم بلاگوف بنیان گذاران اصلی ارز دیجیتال ENJ هستند. رادومسکی مدیر ارشد فناوری و بلاگوف نیز مدیر پروژه است که هر یک از آن ها چندین سال است که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند. توکن ENJ به وجود آمده است تا از پلتفرم ها و توکن های فعال روی انجین حمایت کند.

قیمت و رتبه انجین کوین در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ENJ در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۶۵ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۷ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۴ آذر ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت خود دست پیدا کند. اما هم اکنون ۶۱ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های انجین یک میلیارد واحد است که از این میزان ۸۵۴.۷ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های انجین کوین

برای ذخیره و معامله ارز دیجیتال ENJ نیاز به یک کیف پول معتبر و ایمن دارید. همانطور که در بخش قبل گفته شد، انجین کوین بر بستر اتریوم فعالیت می کند. به همین خاطر از بهترین والت های اتریوم می توانید برای خرید و فروش و نگهداری ENJ استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری لجر، ترزور، کیپ کی، ارچس و کیف پول های نرم افزاری موبایلی انجین، اکسودوس و کوینمی جزو برترین والت های ENJ هستند که با توجه به میزان سرمایه و همچنین امکانات و شرایط خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

چه آینده ای در انتظار انجین کوین است؟

ارز دیجیتال ENJ در دسته توکن های متاورسی است که این روزها چیزهای زیادی درباره آن می شنوید. توکن های بازی در راس این هرم قرار دارند و هرچه زمان می گذرد، ارزش آن ها بالاتر می رود. درست است که قیمت ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما توکن ENJ و شبکه آن از پتانسیل بالایی برخوردار است و می توان به آینده آن امیدوار بود. توکن های غیر مثلی همچون انجین از آنجا که بیشتر در صنعت بازی مورد استفاده قرار می گیرند، به همین خاطر محبوبیت بالایی بین بازیکنان دارند و در واقع با یک تیر چند نشان می زنید.

 

هم بازی می کنید و هم با جمع آوری این توکن ها و خرید و فروش آن برای خود درآمد ثابتی ایجاد می کنید. انجین خیلی قبل تر از اینکه حرفی از متاورس به میان بیاید، میزبان پروژه های متنوعی بوده است و به همین خاطر نیز می توان آینده درخشانی را برای آن پیش بینی کرد.