نماد سلو

سلوCELO

#کوین

قیمت سلو Celo

-3.36%
0.546 $
تومان
$0.517
$0.57
بالاترین قیمت سلو امروز0.57 $
پایین‌ترین قیمت سلو امروز0.517 $
حجم معاملات15,531,525 $
حجم معاملات ارز8,457,977

نمودار قیمت لحظه‌ای سلو

توضیحات بیشتر

خرید سلو CELO به همراه قیمت لحظه ای سلو، نمودار و تحلیل

خرید سلو در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز سلو CELO خرید و فروش کنید.

ارز سلو CELO چیست؟

ارز دیجیتال CELO در واقع برای رقابت با لیبرا به وجود آمده است و حدود سه سال از عمر آن می گذرد. سلو یک بنیاد غیر انتفاعی است که با هدف رفع مشکلات و تسهیل در امور مالی بر پایه بلاک چین قدم به میدان رقابت گذاشته است. اکوسیستم سلو این کار را با ترکیبی از عناصر لیبرا و اتریوم انجام داده است.

سلو استیبل کوینی است که توسعه دهندگان آن در آینده ای بسیار نزدیک شرایطی فراهم خواهد کرد که کاربران بتوانند این توکن ها را برای یکدیگر ارسال کنند و این امر می تواند در حمایت کاربران و تثبیت این استیبل کوین که با دلار قیمت گذاری شده است، تاثیر بسزایی داشته باشد.

بلاک چین سلو همچنین فضایی ایجاد کرده است تا توسعه دهندگان بتوانند از بستر آن برای ساخت و گسترش پلتفرم های غیر متمرکز استفاده کنند. اکوسیستم سلو بر پایه فناوری تلفن های هوشمند ساخته شده است. سلو در نظر دارد تا با قرار دادن شماره تلفن کاربران به عنوان کلید عمومی، آن ها را در انجام تراکنش های رمز ارزها با استفاده از گوشی های خود ترغیب کند.

بنیان گذاران شبکه سلو

ارز دیجیتال CELO در سل ۲۰۲۰ معرفی شد. شبکه اصلی این رمز ارز توسط Rene Reinsberg، Sep Kamvar و Marek Olszeuski ساخته شده است و افرادی حرفه ای از سازمان های بین المللی معروف همانند دانشگاه هاروارد، گوگل، بانک جهانی و... تیم توسعه این شبکه را تشکیل داده اند. در کنار تمام شرکا و نهادهای مستقلی که از این شبکه حمایت می کنند، بنیاد وقف سلو نیز پشتیبانی این شبکه و کمک به توسعه و رشد آن را به عهده دارد.

قیمت و رتبه سلو در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال CELO در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، در رتبه ۷۸ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۵ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۰ این رمز ارز با ثبت قیمت ۹.۸۱ دلار به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کرد. اما هم اکنون ۷۱ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای سلو ۱ میلیارد واحد است که از این میزان ۴۰۷.۴۹ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های سلو

ارز دیجیتال CELO در بیشتر صرافی های بزرگ دنیا لیست شده است و بسیاری از والت های ارز دیجیتال از آن پشتیبانی می کنند. برای نگهداری و خرید و فروش این رمز ارز می توانید از کیف پول های سخت افزاری ترزور و لجر، کیف پول نرم افزاری تراست، کیف پول مخصوص سلو و همچنین کیف پول صرافی کوین بیس استفاده کنید.

چه آینده ای در انتظار سلو است؟

با توجه به تیم سازنده شبکه ارز دیجیتال CELO و پتانسیل بالایی که دارد، طبق پیش بینی های انجام شده حداقل تا ۵ سال آینده این رمز ارز به قیمت بالایی دست خواهد یافت. البته که شرایط و عوامل مختلفی در قیمت ارزهای دیجیتال تاثیرگذارند و در مورد سلو نیز این امر صادق است. در صورتی که سلو بتواند شرکای تجاری خود را حفظ کند و کاربران بیشتری را به خود جلب کند، بدون شک آینده روشنی در انتظار این شبکه و رمز ارز آن خواهد بود. البته این شبکه هنوز در ابتدای راه است و بهتر است برای سرمایه گذاری های بلندمدت روی آن حساب کنید.