نماد بیت کوین گلد

بیت کوین گلدBTG

#کوین

قیمت بیت کوین گلد BitcoinGold

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت بیت کوین گلد امروز $
پایین‌ترین قیمت بیت کوین گلد امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید بیت کوین گلد BTG به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید بیت کوین گلد در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز بیت کوین گلد BTG خرید و فروش کنید.

ارز بیت کوین گلد چیست؟

ارز دیجیتال BTG یکی از اعضای خانواده بیت کوین است که برای رفع مشکلات موجود در شبکه بیت کوین به وجود آمد. همانطور که می دانید استخراج بیت کوین با هزینه های سرسام آوری انجام می شود و افراد معمولی دیگر قادر به این کار نیستند و تنها سرمایه داران بزرگ می توانند از عهده این هزینه ها بر بیایند. از این رو بیت کوین گلد با هدف کاهش هزینه ها و گرفتن قدرت از سرمایه داران به وجود آمد. دیگر با وجود btg نیاز به صرف هزینه های هنگفت نیست و ماینینگ این رمز ارز با استفاده از کامپیوترهای معمولی نیز میسر خواهد بود. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با این رمز ارز و آینده پیش روی آن بیشتر آشنا شوید.

ارز دیجیتال بیت کوین گلد چیست؟

btg ارز دیجیتال بیت کوین گلد است که با هدف رفع محدودیت های بیت کوین در سال ۲۰۱۸ معرفی شد. اگر در زمینه شبکه ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین مطالعه داشته باشید باید بدانید که این شبکه ها در صورت نیاز باید به روز رسانی شوند و تغییراتی در بلاک چین آن ها ایجاد شود که به این کار Fork گفته می شود. btg نسخه Hard Fork بیت کوین است که با چرخش شبکه بلاک چین و برای ایجاد حاکمیت های مستقل ساخته شده است. برای استخراج این رمز ارز نیازی به دستگاه های گران قیمت ASIC نیست و به راحتی می توان آن را با استفاده از کارت های گرافیکی(GPU) استخراج کرد.

نحوه عملکرد بیت کوین گلد

ارز دیجیتال btg از الگوریتم اثبات سهام Equihash برای ثبت تراکنش ها استفاده می کند. این الگوریتم خروجی یک بلاک را به حافظه قبلی پیوند می می دهد.

ویژگی های ارز دیجیتال بیت کوین گلد

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، ارز دیجیتال btg از خانواده بیت کوین است و ویژگی های آن را نیز به صورتی متمایز به ارث برده است. این ویژگی ها عبارتند از:

 • قابلیت تعویض: به این معنا که هر یک واحد از آن با یک واحد btg برابری می کند. در واقع این رمزارز قابل تبدیل و قابل تعویض است و در عین حال نیز ارزی قابل قبول است.
 • سرعت بالای تراکنش ها: طراحی این رمز ارز به گونه ای است که باعث افزایش سرعت ثبت تراکنش ها شده است. بیت کوین هر یک ثانیه حدودا ۵ تراکنش و بیت کوین گلد ۲۷ تراکنش را در عرض یک ثانیه به ثبت می رساند.
 • غیر متمرکز بودن: این رمز ارز از الگوریتم اجماع تبعیت می کند و همین امر باعث غیر متمرکز بودن آن شده است و تصمیم گیری در مورد شبکه بر عهده کاربران است.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین گلد

قیمت ارز دیجیتال btg تا فروردین امسال به ۲۴/۷۷ دلار رسیده است و نسبت به چند ماه اخیر سیر نزولی به خود گرفته است و در حال حاضر در رتبه ۹۵ در رده بندی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۸ و با شروع فعالیت، قیمت این رمز ارز رشد بالایی داشت و تنها پس از چند ماه همچون دیگر رمزارزها، قیمت آن به شدت سقوط کرد. اما از سپتامبر ۲۰۱۸ به بعد همواره مقدار ثابتی داشته است و با نوسانات بسیار محدودی روبرو شده است.

نحوه خرید ارز بیت کوین گلد BTG

برای اینکه بتوانید ارز بیت کوین گلد را معامله کنید باید چهار مرحله طی کنید:

 • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
 • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
 • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
 • ارز BTG را خرید کنید

کیف پول های بیت کوین گلد

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال btg را خریداری نموده، ذخیره و یا مبادله کنید باید از کیف پول هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند استفاده کنید. پس اولین کار برای خرید بیت کوین گلد شناسایی و انتخاب کیف پول است. در لیست زیر می توانید معتبرترین والت های btg را مشاهده نموده و یکی از آن ها را انتخاب کنید:

 • کیف پول Atomic BTG
 • کیف پول Trezor
 • کیف پول Ledger Nano S
 • کیف پول Freewallet
 • کیف پول Guarda
 • کیف پول Amon Tech
 • کیف پول Exodus

آینده ارز دیجیتال بیت کوین گلد

سرمایه گذاران ارز دیجیتال btg همچون بسیاری از افراد تمایل دارند از آینده ارزهای دیجیتال و پیش بینی هایی که در این خصوص انجام شده است با خبر شوند تا بتوانند تصمیم درستی برای سرمایه خود بگیرند و به سود بیشتری دست پیدا کنند. بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات زیادی روبرو است و همین مسئله باعث سخت شدن پیش بینی آینده شده است. اما موضوعی که همه سرمایه گذاران به آن واقفند این است که بازار رمز ارزها نوپا و جدید است و امکان ندارد که به این سرعت سقوط کند و همچنان به رشد خود ادامه می دهد. از این رو شما هر نوع رمز ارزی که خریداری کنید در دراز مدت سود قابل توجهی نصیبتان خواهد شد. پیش بینی هایی که از آینده بیت کوین گلد انجام شده است گواه این مطلب است که قیمت آن در سال جاری با رشد چشم گیری مواجه خواهد شد. طبق پیش بینی های انجام شده در سال ۲۰۲۵ قیمت آن به ۴۴ یا ۴۸ دلار خواهد رسید که مقدار قابل توجهی است و سود هنگفتی نصیب سرمایه گذاران آن خواهد کرد.