نماد وتور

وتورVTHO

#توکن

قیمت وتور VeThorToken

-4.97%
0.001397 $
تومان
$0.001358
$0.001473
بالاترین قیمت وتور امروز0.001473 $
پایین‌ترین قیمت وتور امروز0.001358 $
حجم معاملات452,272,456 $
حجم معاملات ارز637,591

نمودار قیمت لحظه‌ای وتور

توضیحات بیشتر

خرید وتور VTHO به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید وتور در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز وتور VTHO خرید و فروش کنید.

ارز وتور VTHO چیست؟

ارز دیجیتال بلاک چین VeChainThor با نام وتور یا ارز دیجیتال VTHO اولین بار در سال 2018 به بازار عرضه شد. ای ارز دیجیتال با هدف تصحیح عملکرد بلاک چین VeChainThor استفاده می شود. بد نیست بدانید که VET ارز دیجیتال وتور است و با نگهداری از VET می توانید وتور نگهداری کنید کنید. به این سبک سیستم ها، سیستم های دو سکه ای گفته می شود و هدف از این شکل طراحی پایدار نمودن هزینه های تراکنش است.  این ارز با نماد اختصاری VTHO نمایش داده می شود توسط فردی چینی به نام سانی لو ابداع و توسعه داده شده است.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال VTHO

وتور توکنی با استاندارد VIP-182 است که هزینه تراکنش در بلاک چین VeChainThor را نمایش می دهد. گفتیم این ارز از جمله ارزهای دو سکه ای است و این سیستم هزینه تراکنش ها را پایدار نگه می دهد. برای درک بهتر این مسئله تصور کنید که قیمت اتریوم به 1000 دلار برسد. در این مواقع هزینه تراکنش آن تقریبا 1 دلار خواهد شد و این خود مشکل بزرگی برای معامله کنندگان است. اما این مشکل در سیستم دو سکه ای وجود ندارد.

نحوه خرید ارز وتور

برای خرید ارز دیجیتال VTHO باید از صرافی های داخلی معتبر کمک بگیرید. تاپ کنز از جمله صرافی های معتبر ایرانی است که صدها رمز ارز معروف و معتبر دنیا را پشتیبانی می کند. برای خرید از این صرافی ابتدا باید ثبت نام کنید و اطلاعات لازم را به کارشناسان تاپ کنز بدهید. بعد از احراز هویت اجازه انجام معاملات به شما داده می شود.

قیمت ارز VTHO

ارز دیجیتال وتور با ارزش بازار 77.34 دلار رتبه 290 بازار را دارد و سهم 0.007 درصدی بازار را به خود اختصاص داده است. هر واحد ارز دیجیتال VTHO در این لحظه با قیمت 0.001694  دلار به فروش می رسد که حدود 54 تومان خواهد شد. این ارز دیجیتال آخرین بار در آوریل 2021 به بیشترین میزان خود یعنی 0.205 دلار رسید و از آن تاریخ تا کنون با نوسانات زیادی روبرو شده است. در تاریخ 21 جولای 2022 ارزهای دیجیتال وضعیت چندان صعودی ندارند و از این رو نمی توان انتظار چندانی از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

کیف پول هایی که از وتور پشتیبانی می کنند

خوشبختانه کیف پول های زیادی از ارز دیجیتال VTHO پشتیبانی می کنند که از مهم ترین آن ها باید به موارد زیر اشاره داشت:

·       کیف پول سخت افزاری cobo

·       کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس

·       کیف پول موبایلی VeChainThor

·       کیف پول نرم افزاری گاردا (Guarda)

·       کیف پول نرم افزاری تراست ولت (Trust Wallet)

·       کیف پول نرم افزاری اتمیک (Atomic wallet)

·       کیف پول نرم افزاری کوینومی (coinomi)

·       کیف پول نرم افزاری متامسک (MetaMask Wallet)