نماد ونوس

ونوسXVS

قیمت ونوس Venus

-2.99%
6.48 $
تومان
$6.05
$6.68
بالاترین قیمت ونوس امروز6.68 $
پایین‌ترین قیمت ونوس امروز6.05 $
حجم معاملات1,519,607 $
حجم معاملات ارز9,699,043

نمودار قیمت لحظه‌ای ونوس

توضیحات بیشتر

خرید ارز ونوس XVS (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال XVS (Venus) که در بازار رمز ارزها به نام ونوس شناخته می شود، نوعی استیبل کوین است که به عنوان یک بازار مالی الگوریتمی شناخته می شود و روی شبکه بایننس اسمارت چین فعالیت می کند. هدف از ساخت این رمز ارز و پروژه آن ایجاد یک راه حل ساده برای اعطای وام به صورت ارزهای دیجیتال در حوزه دیفای است. در این اکوسیستم افراد می توانند با کارمزد کمتر و در عین حال سرعت بالاتر ارزهای دیجیتال را به صورت وام دریافت کنند.

بنیان گذاران ونوس

پروژه Swipe مسئولیت ساخت ارز دیجیتال XVS را به عهده دارد. این پروژه با هدف رفع یکی از مشکلات شبکه بیت کوین یعنی تمرکززدایی به وجود آمد و با سپردن تصمیم گیری ها در مورد امور مدیریتی به دارندگان توکن های خود تا حدودی به این مهم دست پیدا کرده است. توسعه دهندگان و بنیان گذاران هیچ گونه پیش شرطی برای حضور در شبکه ندارند و دارندگان به راحتی می توانند تا انتهای راه با ونوس همگام شوند و در تصمیم گیری ها حضور داشته باشند.

ویژگی های منحصر به فرد ونوس

مهم ترین ویژگی شبکه ارز دیجیتال XVS سرعت بالای تراکنش ها در مقابل کارمزد بسیار پایین آن هاست که باعث منحصر به فرد شدن ونوس شده است. تمام این مزایا نیز به خاطر اجرا شدن ونوس روی بستر بایننس اسمارت چین است. این پروتکل برای اولین بار شرایطی فراهم نموده است تا افراد بتوانند بیت کوین، لایت کوین و یا دیگر رمز ارزها را به صورت وام دریافت کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن و با هر میزان نقدینگی افراد می توانند وام خود را به صورت ارزهای دیجیتال دریافت کنند.

 

در این سیستم نیازی به چک نیست و تنها کاربران با تعامل داشتن با یک پلتفرم غیر متمرکز می توانند وام بگیرند. مبالغ وام توسط استخرهای نقدینگی ارائه می شوند و برای اینکه از ضررهای احتمالی جلوگیری شود، وثیقه ای با ارزش تر نسب به مبلغ وام از کاربر اخذ می شود. امنیت شبکه ونوس از طریق بایننس اسمارت چین تامین می شود و به این ترتیب می توان  گفت شبکه از امنیت بالایی برخوردار است.

توکن های اکوسیستم ونوس

سیستم ونوس در کل دو توکن دارد که هریک به منظوری خاص در این شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. اول توکن VAI که استیبل کوینی است که از استاندارد BEP20 تبعیت می کند و قیمت آن یک دلار آمریکا است.

 

دومین توکن این شبکه XVS است که نوعی توکن حاکمیتی محسوب می شود که به منظور اداره و مدیریت پورتکل ونوس و برای رای گیری های مهم در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. دارندگان XVS می توانند در رای گیری هایی همچون تغییر پارامترها، افزودن مدل های جدید وثیقه، سازماندهی روند بهبود خدمات و عواملی از این دست شرکت کنند.

قیمت و رتبه ونوس در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال XVS با قیمت ۷/۳۰۹ دلار و در اکتبر ۲۰۲۰ فعالیت خود را در بازار رمز ارزها آغاز کرد. اما خیلی سریع دچار نوسانات قیمت شد و تا ۲ دلار کاهش قیمت پیدا کرد و تا انتهای ۲۰۲۰ با همین قیمت معامله شد. بسیاری از رمز ارزها با ورود به سال ۲۰۲۱ به رشد قیمت رسیدند و ونوس نیز از  این قاعده مستثنی نبود.

 

ارز دیجیتال XVS در زمان نگارش این مطلب در جایگاه ۲۹۴ بازار رمز ارزها قرار دارد و ۰/۰۰۹ درصد از سهم بازار را در اختیار گرفته است. این رمز ارز در بیستم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت یعنی ۱۴۶.۹۸ دلار برسد. اما هم اکنون ۸۴ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های ونوس ۲۹/۹۶ میلیون واحد است که از این میزان ۱۱/۵ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های XVS

برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتال XVS می توانید از تمامی والت هایی که از استاندارد BEP20 تبعیت می کنند استفاده کنید که در ادامه به معرفی بهترین و معتبرترین آن ها می پردازیم.

  • کیف پول های دسکتاپ: کوبو ولت، اکسودوس
  • کیف پول های موبایلی: کوینمی، تراست والت
  • کیف پول های سخت افزاری: ترزور، لجر

   

 خرید USDT