نماد توکن کلاب

توکن کلابTCT

قیمت توکن کلاب TokenClub

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت توکن کلاب امروز $
پایین‌ترین قیمت توکن کلاب امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید ارز توکن کلاب TCT (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال TCT بر بستری از اتریوم فعالیت می کند. شبکه این رمز ارز از امنیت و سرعت بالایی برای انجام تراکنش ها برخوردار است. این رمز ارز برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ در صرافی های معتبر معرفی شد و در اوسط سال ۲۰۲۱ به روزرسانی شد. شبکه این رمز ارز با هدف ارائه اخبار، مشاوره و راهنمایی بر بستری از بلاک چین به وجود آمده است. از سوی دیگر می توانید از این رمز ارز برای سرمایه گذاری های بلند مدت استفاده کنید.

قیمت ارز دیجیتال TCT

ارز دیجیتال TCT در حال حاضر در رتبه ۶۷۹ از جدول رمز ارزها قرار دارد و سهم آن از این بازار ۰/۰۰۱ درصد است. بیشترین قیمتی که توکن کلاب تا به امروز تجربه کرده است، مبلغ ۰/۱۱ دلار آن هم در اردیبهشت ۱۴۰۰ بوده است که در حال حاضر ۶۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای این رمز ارز ۹۹۵ میلیون واحد است که در حال حاضر میزان ۸۱۸ میلیون واحد از آن در گردش است.

کیف پول های TCT

برای معامله و ذخیره ارز دیجیتال TCT نیاز به یک کیف پول معتبر دارید که در ادامه به معرفی تعدای از کیف پول های TCT می پردازیم.

  • کیف پول متامسک(MetaMask): یکی از بهترین کیف پول های ارزهای دیجیتال است که نسخه موبایلی و تحت وب این کیف پول در دسترس است که با توجه به میزان سرمایه و یا شرایطی که دارید می توانید یکی از آن ها را برای TCT انتخاب کنید.
  • کیف پول تراست(TrustWallet): نوعی کیف پول نرم افزاری است که رابط کاربری ساده ای دارد و از امنیت بالایی برخوردار است.
  • کیف پول بایننس(Binance Chaine Wallet): کیف پول اختصاصی صرافی بایننس است که برای نقل و انتقال و ذخیره بسیاری از ارزهای دیجیتال می توانید از آن استفاده کنید.

آینده پیش روی TCT

ارز دیجیتال TCT می تواند یکی از گزینه های روی میز برای سرمایه گذاری های بلند مدت باشد و از این جهت می توان گفت آینده روشنی پیش روی این رمز ارز قرار دارد.    

 

قیمت تتر