نماد اسکیل نتورک

اسکیل نتورکSKL

قیمت اسکیل نتورک SKALENetwork

-0.45%
0.02894 $
تومان
$0.0278
$0.03102
بالاترین قیمت اسکیل نتورک امروز0.03102 $
پایین‌ترین قیمت اسکیل نتورک امروز0.0278 $
حجم معاملات5,149,897 $
حجم معاملات ارز149,996
توضیحات بیشتر

خرید ارز اسکیل نتورک SKL (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

اسکیل نتورک شبکه ای است انعطاف پذیر که به منظور ایجاد مقیاس پذیری بر بستری از اتریوم تاسیس شده است و ارز دیجیتال SKL توکن است. این شبکه به منظور کاهش زمان تراکنش ها و همچنین افزایش ظرفیت آن ها در مدت زمان کم و به منظور کاهش هزینه های پرداخت و کارمزدها به وجود آمده است. این شبکه همچنین تصمیم دارد شرایطی فراهم کند تا توسعه دهندگان بتوانند با استفاده از ساخت برنامه های غیر متمرکز نیازهای واقعی کاربران را بشناسند و آن ها را برطرف کنند. توسعه دهندگان این شبکه می توانند قرادادهایی هوشمند و با استفاده از زبان برنامه نویسی سولیدیتی را با سرعتی هزار برابر و با کم ترین هزینه در شبکه ایجاد کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با تاریخچه اسکیل نتورک آشنا شوید.

تاریخچه اسکیل نتورک

استن کلادکو و جک اهولران موسسان شبکه ارز دیجیتال SKL هستند که هر دو جزو مهندسان با تجربه در تولید نرم افزار هستند. اهولران مدیر و بنیان گذار شبکه در زمینه سیستم های متمرکز و بلاک چین تخصص بالایی داشت. و کلادکو نیز به به عنوان مدیر فناوری فعالیت می کرد.

تعداد واحد های SKL

در ابتدای پیدایش اسکیل نتورک میزان ارز دیجیتال SKL در این شبکه ۴/۱ میلیارد واحد بود که در حال حاضر این رقم به ۷ میلیارد واحد رسیده است. طبق وایت پیپر این شبکه که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، میزان ۳۳ درصد از این واحدها به عنوان جوایز اعتبارسنجی در نظر گرفته شده است. ۲۸ درصد از این مقدار به نمایندگان، ۱۶ درصد به تیم بنیان گذار متفرقه، ۴ درصد به تیم بنیان گذار اصلی، میزان ۱۰ درصد متعلق به بنیاد اسکیل نتورک، ۷/۷ درصد به صندوق پروتکل و ۱/۳ درصد نیز به صندوق اکوسیستم تعلق گرفته است.

ویژگی های شبکه اسکیل نتورک

کاربرانی که در شبکه اسکیل نتورک فعالیت می کنند، می توانند با توجه به کمکی که برای امنیت پلتفرم و همچنین اعتبارسنجی شبکه انجام می دهند و کمک به بهبود وضعیت توسعه شبکه پاداش خود را به صورت ارز دیجیتال SKL دریافت می کنند. همانطور که گفتیم توکن SKL بر بستری از اتریوم فعالیت می کند و در حالت عادی اتریوم تراکنش ها را با سرعت کند انجام و تایید می کند. شبکه اسکیل شرایطی فراهم می کند تا تراکنش ها با سرعت بالایی در اتریوم انجام شوند و در مدت یک ثانیه حدود ۲۰۰۰ تراکنش در این شبکه تایید و ثبت می شود.

گذشته و آینده قیمت ارز دیجیتال SKL

در حال حاضر ارز دیجیتال SKL در جدول رمز ارزها در رتبه ۱۴۰ قرار دارد و سهم آن از کل بازار ۰/۰۲ درصد است. بالاترین قیمتی که SKL تا به امروز تجربه کرده، ۱/۲۱ دلار و آن هم در تاریخ اسفند ۹۹ بوده است که از آن زمان تا به امروز حدود ۷۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای در گردش این رمز ارز ۱/۲۱ میلیارد واحد است و در نهایت تعداد کل واحدهای SKL به ۷ میلیارد واحد خواهد رسید.

 

با توجه به اهدافی که تیم بنیان گذار برای این شبکه در نظر گرفته است و در صورتی که بتواند به اهداف خود عمل کند می تواند در آینده ای نه چندان دور در میان ۱۰۰ رمز ارز برتر بازار قرار بگیرد. البته برای سرمایه گذاری روی این رمز ارز باید تمامی جوانب بازار را بسنجید و سپس برای خرید و سرمایه گذاری اقدام کنید.

بهترین کیف پول های SKL

برای انجام معاملات ارز دیجیتال SKL نیاز به یک کیف پول ایمن و مطمئن دارید که در ادامه با تعدادی از بهترین کیف پول های اسکیل نتورک و ویژگی های آن ها آشنا خواهید شد.

کیف پول تراست(Trust)

یکی از بهترین کیف پول های SKL و تمامی رمز ارزهاست که امنیت بالایی دارد و اپلکیشن اندروید و آی او اس آن نیز روانه بازار شده است.

کیف پول لجر(Ledger)

کیف پول سخت افزاری لجر از سرمایه کاربران در برابر حملات هکرها به خوبی محافظت می کند و در صورتی که سرمایه قابل توجهی را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اید می توانید از این کیف پول استفاده کنید.

کیف پول ترزور(Terzor)

همچون کیف پول لجر از نوع سخت افزاری است که امنیت بسیار بالایی دارد و یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال SKL محسوب می شود.

کیف پول اتمیک(Atomic)

یکی از بهترین و محبوب ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که رابط کاربری ساده ای دارد و با استفاده از آن می توانید تراکنش هایی ناشناس با امنیت بالا انجام دهید.  

 

خرید USDT