نماد سروم

سرومSRM

قیمت سروم Serum

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت سروم امروز $
پایین‌ترین قیمت سروم امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای سروم

توضیحات بیشتر

خرید ارز سروم SRM (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

پروژه ارز دیجیتال SRM خود را به عنوان اولین صرافی غیر متمرکز که از اوراق مشتقه پشتیبانی می کند معرفی کرده است و در این شبکه شرایطی فراهم شده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به اعتمادسازی مبادلات بین زنجیره ای انجام دهند. مبادله بین زنجیره ای از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که همه رمز ارزها روی بستر اتریوم فعالیت نمی کنند و باید پلتفرمی باشد تا بین بلاک چین های مختلف ارتباط برقرار کند.

ویژگی های شبکه Serum

شبکه ارز دیجیتال SRM یک صرافی غیر متمرکز است که عملکردهای مربوط به اوراق مشتقه را ارائه می دهد که این عملکردها از سرعت و کارمزد مناسبی برخوردار هستند. سروم بر بستری از سولانا فعالیت می کند؛ اما از قابلیت تعامل با شبکه اتریوم نیز برخوردار است و حتی در بسیاری از صرافی ها به عنوان یک توکن ERC20 لیست شده است. پروژه Serum از ۷ عنصر اصلی ساخته شده است:

  • SRM که توکن بومی شبکه است.
  • انجام مبادلات بین بلاک چینی
  • ثبت سفارشات به صورت غیر متمرکز و خودکار
  • ادغام اتریوم و سولانا که بیش از هر چیز باعث کارآمدتر شدن شبکه سروم شده است.
  • قراردادهای هوشمند بین زنجیره ای
  • SerumBTC که مدلی است برای توکنیزه کردن بیت کوین در شبکه سولانا برای ایجاد یک توکن ERC20
  • SerumUSD مدلی است که برای ساخت استیبل کوین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد توکن های SRM

ارز دیجیتال SRM به عنوان کارمزد تراکنش ها در شبکه سروم مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند توکن ها را روی نودهای شبکه استیک کنند که در این صورت حداقل ۱۰ میلیون توکن نیاز است. بسیاری از اجزای اکوسیستم سروم غیر قابل تغییر است؛ اما بخش هایی از آن را می توان با استفاده از رای گیری تغییر داد که تنها کاربرانی می توانند در رای گیری ها مشارکت داشته باشند که دارنده توکن های SRM باشند. به عنوان مثال یکی از مواردی که به رای گیری گذاشته می شود مقدار کارمزد شبکه در تراکنش های آینده است.

 

از تعداد توکن هایی که در شبکه توزیع شده اند، ۲۰ درصد به تیم سازنده و مشاوران تعلق می گیرد، ۲۲ درصد به مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران پروژه و میزان ۴ درصد نیز به شرکت کنندگان در مزایده و حراج تعلق می گیرد. ۲۷ درصد به شرکای پروژه و باقیمانده نیز به عنوان پاداش برای ایجاد انگیزه در کاربران در نظر گرفته شده است.

رتبه سروم در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال SRM در زمان نگارش این مطلب رتبه ۹۵ بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. این رمز ارز ۰/۰۴ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در تاریخ بیستم شهریور ماه ۱۴۰۰ سروم به قیمت ۱۲/۷۵ دلار یعنی بالاترین قیمت خود دست یافت؛ اما هم اکنون ۴۱ درصد پایین تر از این قیمت قرار دارد. تعداد کل توکن های سروم ۱۰/۱۶ میلیارد واحد است که از این میزان ۱۳۳/۲۳ میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های SRM

ارز دیجیتال سروم بر بستر بلاک چین سولانا فعالیت می کند و تمامی کیف پول هایی که از سولانا پشتیبانی می کنند را می توانید برای رمز ارز SRM مورد استفاده قرار دهید. کیف پول های معتبری همچون تراست والت، Coin98 و لومی والت نیز برای این رمز ارز قابل استفاده هستند و از امنیت بالایی برخوردارند.

 

خرید تتر