نماد پاپیولس

پاپیولسPPT

قیمت پاپیولس Populous

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت پاپیولس امروز $
پایین‌ترین قیمت پاپیولس امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید ارز پاپولوس PPT (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

آقای استفان ویلیاز بریتانیایی یکی از با تجربه ترین افراد در زمینه امور مالی بزرگ بود که بنیان گذار ارز دیجیتال پاپولوس(پاپیلوس) است. این رمز ارز به اختصار PPT خوانده می شود و بر روی بستری از اتریوم فعالیت می کند و بر پایه بلاک چین بنا نهاده شده است. ایده به وجود آمدن پاپولوس زمانی کلید خورد که به سرمایه داران این فرصت داده شد تا بتوانند در عرض سه ماه برای نقد کردن فاکتورهای مالی خود با استفاده از یک پلتفرم مخصوص اقدام کنند. در واقع هدف از ساخت این رمز ارز این است که محدودیت استفاده از بلاک چین را برای تامین های مالی بزرگ از میان بردارد و تمام کسب و کارهای کوچک نیز بتوانند از بلاک چین برای سیستم های اعتبار سنجی خود استفاده کنند.

 

از نظر توسعه دهندگان ارز دیجیتال پاپولوس مدت زمان زیادی نخواهد گذشت که پروژه های مبتنی بر بلاک چین بتوانند بر تمامی حوزه های اقتصادی و مالی سراسر جهان و تمامی کسب و کارها وارد شوند. شاید صنعت چند تریلیون دلاری به گوشتان خورده باشد. صعنتی که تنها در دستان عده معدودی سرمایه گذار بزرگ است که هیچ رقیبی ندارند و توانسته اند بر بازارهای مالی تسلط پیدا کنند و شاید بتوان گفت مهم ترین هدف به وجود آمدن پاپولوس هم ایجاد اختلال در این سیستم و قدرت گرفتن کسب و کارهای کوچک باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رمز ارز بیشتر آشنا شوید.

قیمت ارز پاپولوس ppt

ارز دیجیتال پاپولوس در حال حاضر در رتبه ۲۶۴ از بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و سهم آن از بازار به اندازه ۰/۰۰۷ درصد است. در حال حاضر این رمز ارز با قیمت ۲/۰۶ دلار داد و ستد می شود. بالاترین قیمتی که پاپولوس تاکنون تجربه کرده است به میزان ۷۴/۸۸ دلار در بهمن ماه سال ۹۶ بوده است که از آن زمان تاکنون حدود ۹۷ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد واحدهای این رمز ارز محدود است . در نهایت به میزان ۵۳/۲۵ واحد تولید عرضه خواهد شد.

آیا پاپولوس استخراج می شود؟

ارز دیجیتال پاپولوس استخراج نمی شود. این رمز ارز در واقع نوعی توکن غیر قابل استخراج است که تمام واحدهای آن توسط بنیان گذاران استخراج شده و به سرمایه گذاران عرضه می شود.

نحوه خرید ارز دیجیتالی ppt

برای اینکه بتوانید ارز ppt را معامله کنید باید چهار مرحله زیر را طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز ppt را خرید کنید.

لیست کیف پول های پاپولوس

سازندگان ارز دیجیتال پاپولوس شرایطی را برای آسایش کاربران خود فراهم نموده اند تا بتوانند با مراجعه به سایت رسمی این رمز ارز کیف پول اختصاصی خود را بسازند. البته برخی از والت های معتبر نیز از PTT پشتیبانی می کنند که بهترین و معتبرترین آن ها را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید و با مزایا و معایب هریک آشنا شده و بهترین نوع آن را متناسب با میزان سرمایه و شرایط خود تهیه کنید:

  • کیف پول Ledger Nano S: نوعی کیف پول سخت افزاری است که از بسیاری از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند. امنیت بسیار بالایی دارد و از آنجا که سخت افزاری است در برابر عوامل فیزیکی مقاوم است. عیب کیف پول لجر این است که قیمت آن بالاست و مناسب برای افرادی است که مبالغ زیادی را در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.
  • کیف پول Exodus: رابط کاربری ساده و جذابی دارد و تمام افراد با هر میزان سواد می توانند از آن به عنوان کیف پول ارزهای دیحیتال خود استفاده کنند. از توکن های بسیاری پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید ارزهای خود را به یکدیگر تبدیل کنید. بدون اینکه نیاز باشد آن ها را از کیف پول خارج کنید.
  • کیف پول Infinito Wallet: نوعی کیف پول موبایلی است که برای نقل و انتقالات ارز دیجیتال پاپولوس می توانید از آن استفاده کنید. امنیت بسیار بالایی دارد و از ارزهای گوناگونی پشتیبانی می کند. صرافی داخلی دارد که می توانید بدون اینکه توکن ها را از کیف پول خارج کنید آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید.
  • کیف پول Citowise: رابط کاربری ساده ای دارد. از صرافی داخلی برخوردار است که می توانید برای تبدیل رمز ارزها به یکدیگر از آن استفاده کنید. امنیت بسیار بالایی دارد و قابل اتصال به کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور است.

چه آینده ای در انتظار پاپولوس است؟

از نظر بسیاری از کارشناسان بازار رمز ارزها ارز دیجیتال پاپولوس از این پتانسیل برخوردار است که بتواند در آینده ای نه چندان دور به یکی از قدرتمندترین ارزهای دیجیتال تبدیل شود. از نظر آن ها این رمز ارز می تواند به رشد قابل توجهی دست پیدا کند و آینده آن درخشان است. اما برخی کارشناسان هم معتقدند که ممکن است در آینده با افت قیمت ۹۰ درصدی مواجه شود. اما چیزی که باید بدانید این است که استقبال سرمایه داران از این رمز ارز می تواند تا حدودی تضمین کننده آینده آن باشد. توسعه دهندگان پاپولوس در تلاشند تا پلتفرم اختصاصی آن را تاسیس کنند و آن را از بستر اتریوم خارج کنند که همین امر نیز می تواند عاملی برای پیشرفت این رمز ارز در آینده باشد.

 

همکاری های پاپیلوس با چند همکار تجاری بزرگ و افزایش سرعت تراکنش ها و کاهش کارمزدها نویدبخش آینده ای روشن برای ارز دیجیتال پاپولوس خواهد بود. در چند ماه اخیر پاپولوس توانسته رشد قیمت بالایی را تجربه کند و روز به روز نیز به قیمت آن افزوده می شود. شبکه پاپیلوس بسیار ایمن است و از این رو تاکنون هک روی شبکه آن صورت نگرفته است و از آنجا که نظارت های دوره ای توسط توسعه دهندگان بر روی شبکه انجام می شود، امکان اینکه سرمایه خود را از دست بدهید غیر ممکن است.  

 

قیمت تتر