نماد پلی مش

پلی مشPOLYX

#توکن

قیمت پلی مش Polymesh

-2.12%
0.2079 $
تومان
$0.2009
$0.2135
بالاترین قیمت پلی مش امروز0.2135 $
پایین‌ترین قیمت پلی مش امروز0.2009 $
حجم معاملات45,467,463 $
حجم معاملات ارز9,434,646

نمودار قیمت لحظه‌ای پلی مش

توضیحات بیشتر

خرید پلی مث POLY به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید پلی مث در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز پلی مث POLY خرید و فروش کنید.

ارز پلی مث POLY چیست؟

ارز دیجیتال POLY توکن پلتفرم پلی مث یا POLYmath است و به عنوان کارمزد در این پلتفرم استفاده می شود. این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ECR-20 طراحی شده و اولین بار در سال 2018 در بازار عرضه شد. بد نیست نگاهی به حوزه فعالیت پلتفرم پلی مث بی اندازیم. این پلتفرم اراده دهنده توکن های اوراق بهادار است و به عبارت ساده تر این پلتفرم بستری برای فروش قانونی توکن های امنیتی است. هدف از طراحی ارز دیجیتال پلی راه اندازی بلاکچینی جهت برطرف کردن نیازهای بازارهای سرمایه است.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال POLY

در پلتفرم پلی مث استاندارد جدیدی برای ساخت توکن ارائه شده که ST20 نام گذاری شد اما در حال حاضر آن را با استاندارد ERC-1400 شناخته می شود. این پلت فرم شرایطی ایجاد می کنند که صادرکنندگان توکن بتوانند به مراجع قانونی ارتباط برقرار کنند و از اعتبار توکن اوراق بهادار صادره شده مطمئن شوند. در این فرایند سرمایه گذاران از طرف نفر سوم احراز هویت می شوند و دارایی آن ها از نظر قوانین پول‌شویی مورد بررسی قرار می گیرد.

به این شکل حتی اگر سرمایه گذاران ارز دیجیتال هیچ حساب بانکی هم نداشته باشند می توانند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. این پلتفرم بازارهای مالی اهم بازار سرمایه و بازار ارزهای دیجیتال را به هم نزدیک می کند.

خرید ارز POLY

برای خرید ارز دیجیتال POLY باید از یک صرافی معتبر داخلی اقدام کنید. صرافی تاپ کنز علاوه بر POLY صدها ارز دیجیتال معتبر دنیا را پشتیبانی می کند. برای خرید این ارز در صرافی تاپ کنز بهتر است ابتدا در آن ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام شامل وارد نمودن اطلاعات و شکیبایی جهت احراز هویت خواهد بود. احراز هویت زمان بر نیست و بعد از طی کردن این مدت زمان می توانید علاوه بر پولو هر ارز دیجیتال دیگری را نیز خریداری کرده و معامله نمایید.

قیمت ارز POLY

ارز دیجیتال POLY اولین بار در سال 2018 با قیمت 1.3046 دلار آمریکا به بازار عرضه شد و تا 10 روز روند نزولی را پشت سر گذاشت اما بعد از این 10 روز تنها در 6 روز توانست روند صعودی گرفته و به 1.5893 دلار آمریکا رسید. این ارز اینک مدت هاست که به صورت نزولی در بازار شناخته می شود و امروز هر واحد POLY تقریبا با قیمت 5874 تومان به فروش می رسد. (این مقاله در تاریخ 21 جولای 2022 نوشته شده است)

کیف پول هایی پشتیبانی کننده از POLY

ارز دیجیتال POLY توسط چندین کیف پول ارز دیجیتال پشتیبانی می شود چرا که مبتنی بر استاندارد ERC-20 طراحی شده است. از معروف ترین کیف پول هایی که این ارز را پشتیبانی می کنند می توان به موارد زیر اشاره داشت:

·       کیف پول سخت افزاری لجر

·       کیف پول سخت افزاری ترزور

·       کیف پول نرم افزاری متامسک

·       کیف پول نرم افزاری سیف پل

·       کیف پول نرم افزاری تراست

·       کیف پول نرم افزاری اتمیک