نماد مانترا دائو

مانترا دائوOM

قیمت مانترا دائو MantraDAO

0.79%
0.0241 $
تومان
$0.0225
$0.0244
بالاترین قیمت مانترا دائو امروز0.0244 $
پایین‌ترین قیمت مانترا دائو امروز0.0225 $
حجم معاملات55,479,909 $
حجم معاملات ارز1,310,000

نمودار قیمت لحظه‌ای مانترا دائو

توضیحات بیشتر

خرید ارز مانترا دائو OM (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

پلتفرم مانترا دائو(Mantra DAO) ارز دیجیتال OM را را در سال ۲۰۲۰ ببه بازار ارزهای دیجیتال معرفی نموده است. این پلتفرم بر بستری از اتریوم فعالیت می کند و هدف آن کمک به کاربران برای ذخیره ثروت خود و رشد سرمایه است. این پلتفرم شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند روی سهام های غیر حضوری و غیر متمرکز تمرکز داشته باشند. کاربران با داشتن این رمز ارز می توانند جوایز مربوط به شبکه را دریافت کنند و در عین حال با گذاشتن سرمایه در شبکه و اثبات سهام پاداش دریافت کنند. در این پلتفرم کاربران سرمایه خود را برای وام دهی به دیگر کاربران در اختیار شبکه قرار می دهند و در مقابل با استفاده از برنامه های بازپرداخت وام، سود حاصل از آن را به صورت ارزهای دیجیتال دریافت می کنند. صاحبان ارز دیجیتال OM می توانند در تصمیم گیری های مربوط به حاکمیت شبکه حق رای داشته باشند.

بنیان گذاران مانترا دائو

پلتفرم ارز دیجیتال OM به عنوان یک پروژه ریو دیفای توسط شرکت ریو چین توسعه پیدا کرد. ویل کورکین، جان پاتریک مولین و رودریگو کوآن با همکاری یکدیگر در این شرکت پروژه مانترا دائو را راه اندازی کردند.

قیمت ارز دیجیتال OM

ارز دیجیتال OM در حال حاضر در رتبه ۳۹۷ ام از جدول رمز ارزها قرار گرفته و سهم این رمز ارز از بازار ۰/۰۰۴ درصد است. این رمز ارز بالاترین قیمت خود را اسفند ۹۹ تجربه کرده است که در آن زمان قیمت این رمز ارز ۰/۸۷ دلار بوده و هم اکنون حدود ۷۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای مانترا دائو ۸۸۸/۸۹ دلار است که ۳۵۵ میلیون واحد از آن در گردش است.

آینده پیش روی OM

پلتفرم ارز دیجیتال OM در حال حاضر روی بستر اتریوم فعالیت می کند. اما مدیران مانترا دائو در آینده تصمیم دارند این پلتفرم را به بستر پولکادات که نسل بعدی شبکه ارزهای دیجیتال شناخته می شود انتقال دهند. این شبکه در نظر دارد وام های چند وجهی را برای سیستم عامل های مختلف و همچنین خود شبکه توسعه دهد. همچنین در تلاش است تا بتواند استخر مانترا دائو را کنترل و مدیریت کند. شبکه تصمیم دارد از پروتکل کارما استفاده کند. این پروتکل امتیازاتی را در اختیار مشارکت کنندگان در شبکه قرار می دهد و هر کاربری که بتواند امتیازات بیشتری کسب کند از مزایای بیشتری نیز بهره مند خواهد شد.

 

ارز دیجیتال OM برای سهام و وام مورد استفاده قرار می گیرد و دارندگان این رمز ارز چیزی حدود ۸۸ درصد سالانه سود دریافت می کنند. مانترا دائو تاکنون به هر آنچه که در گذشته وعده داده بود، عمل کرده و راه اندازی سیستم عامل های وام دهنده یکی از موفقیت های این شبکه محسوب می شود. به همین خاطر می توان گفت آینده این ارز دیجیتال روشن است و شبکه می تواند محصولات مالی در دسترس و بدون نیاز به وثیقه را در اختیار افراد قرار دهد.

کیف پول های OM

برای خرید و فروش و ذخیره ارز دیجیتال OM نیاز به یک کیف پول معتبر دارید تا با خیال راحت معاملات ارز دیجیتال خود را از انجام دهید. از آنجا که مانترا دائو روی بستر اتریوم فعالیت می کند تمام کیف پول های اتریوم را می توانید برای آن استفاده کنید. اما در لیست زیر بهترین کیف پول های ارائه شده را می توانید مشاهده کنید و با توجه به میزان سرمایه و شرایط خود یکی از آن ها را برای ذخیره OM استفاده کنید.

  • کیف پول Trezor
  • کیف پول Enjin
  • کیف پول Infinito
  • کیف پول KeepKey
  • کیف پول CoolWallwt
  • کیف پول Trust
  • کیف پول Atomic

 

قیمت تتر