نماد هارد پروتکل

هارد پروتکلHARD

قیمت هارد پروتکل KavaLend

-3.79%
0.1421 $
تومان
$0.1342
$0.148
بالاترین قیمت هارد پروتکل امروز0.148 $
پایین‌ترین قیمت هارد پروتکل امروز0.1342 $
حجم معاملات3,582,548 $
حجم معاملات ارز507,914

نمودار قیمت لحظه‌ای هارد پروتکل

توضیحات بیشتر

خرید ارز هارد پروتکل HARD (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال HARD نوعی دارایی دیجیتال است که روی بلاک چین کاوا فعالیت می کند و امکان برقراری ارتباط بین کاوا و یا پروتکل های دیگر با استفاده از این رمز ارز فراهم است. شبکه هارد نوعی کراس چین است. به این معنا که از آن در امور وام دهی و سپرده گذاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاربران بزرگترین صرافی دنیا می توانند با ذخیره و قفل کردن رمز ارزهای KAVA، BUSD و BND در استخرهای شبکه بایننس توکن های هارد را به صورت رایگان دریافت کنند. هارد در تاریخ شانزدهم آبان ماه ۱۳۹۹ در صرافی بایننس لیست شد و پس از آن امکان معامله این رمز ارز فراهم شد. این رمز ارز به صورت جفت ارزهای HARDBTC، HARDBNB، HARDUSDT و HARDBUSD قابل معامله است.

معرفی توکن HARD

ارز دیجیتال HARD نوعی توکن حاکمیتی است. به این معنا که جامعه هارد کاملا غیر متمرکز است و کاربران با داشتن این رمز ارز می توانند در تصمیم گیری های مربوط به شبکه مشارکت داشته باشند.

 

پروژه هارد همانطور که در بخش قبل گفته شد نوعی کراس چین است که به منظور وام دهی و امور سپرده گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران در این شبکه به سه روش می توانند با استفاده از دارایی های دیجیتال خود کسب درآمد کنند که به ترتیب عبارت اند از:

  • تامین نقدینگی استخرهای نقدینگی: افراد می توانند دارایی های خود را به استخرهای نقدینگی انتقال دهند و در مقابل سود خود را دریافت کنند.
  • امکان دریافت وام: افراد با سپردن دارایی های خود به شبکه به عنوان وثیقه در مقابل می توانند وام دریافت کنند.
  • افراد چه در نقش تامین کننده و چه در نقش وام گیرنده می توانند توکن های هارد را به صورت رایگان دریافت کنند.

کیف پول های HARD

برای نگهداری ارز دیجیتال HARD باید در ابتدای امر به فکر یک کیف پول ایمن باشید تا با استفاده از آن بتوانید رمز ارزهای خود را ذخیره و یا خرید و فروش کنید. HARD روی بلاک چین کاوا فعالیت می کند و به این ترتیب می توانید از والت های کاوا برای نگهداری هارد استفاده کنید. بهترین والت های هارد عبارت اند از:

  • کیف پول سخت افزاری Trezor
  • کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
  • کیف پول نرم افزاری Coinomi
  • کیف پول نرم افزاری موبایلی Trust

رتبه HARD در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال HARD در زمان نگارش این مطلب رتبه ۴۴۶ بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و ۰/۰۰۳ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ به بالاترین قیمت خود یعنی ۲/۹۵ دلار دست یافت؛ اما در حال حاضر ۶۲ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های هارد ۲۰۰ میلیون واحد است و از این میزان در حال حاضر ۹۱/۶۷ میلیون واحد در گردش است.

 

خرید USDT