نماد هایو

هایوHIVE

قیمت هایو Hive

-2.54%
0.3722 $
تومان
$0.3653
$0.3846
بالاترین قیمت هایو امروز0.3846 $
پایین‌ترین قیمت هایو امروز0.3653 $
حجم معاملات2,637,621 $
حجم معاملات ارز986,292

نمودار قیمت لحظه‌ای هایو

توضیحات بیشتر

خرید ارز هایو HIVE (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

هایو یک اکوسیستم آینده نگر و مبتکرانه است که بر پایه بلاک چین فعالیت می کند و با هدف رفع مشکل مقیاس پذیری به وجود آمده است و ارائه دهنده توکن بومی خود یعنی ارز دیجیتال HIVE است. شبکه هایو یکی از برترین پروژه های نسل سوم اینترنت (Web3) شناخته می شود. هایو یکی از جدیدترین رمز ارزهاست که در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ و به واسطه هاردفورک (آپدیت) بلاک چین Steem به وجود آمد. هاردفورک استیم نیز به واسطه تسلط جاستین سان موسس بنیاد ترون ایجاد شد. این بلاک چین در تلاش است تا بتواند ویژگی تمرکز زدایی شبکه استیم سابق را به حداکثر برساند. هایو در واقع یک پلتفرم وبلاگ نویسی است که تا پایان نیز به همین صورت باقی خواهد ماند و به ترویج برنامه های غیر متمرکز و پاداش دهی از طریق توکن ها خواهد پرداخت.

 

پلتفرم هایو به افراد اجازه می دهد مقاله های خود را پست کنند. این مقالات بدون کوچکترین تغییر در بلاک چین هایو ذخیره می شوند. نویسندگان در ازای نوشتن مقالات پاداش خود را به صورت توکن های HIVE دریافت می کنند. میزان پاداش ها با توجه به رای کاربران تعیین می شود. البته برای اینکه از تورم در شبکه جلوگیری شود، یک سری محدودیت ها برای توزیع توکن های هایو در شبکه قرار داده شده است. کاربران می توانند بین توکن های هایو و هایو پاور جا به جا شوند. در واقع کاربران با نگه داشتن و قفل کردن (Staking) توکن هایو می توانند توکن های هایو پاور را دریافت کنند. این توکن ها باعث می شوند کاربران علاوه بر پست مقالات، پاداش های سردبیری را نیز دریافت کنند. با داشتن این توکن ها کاربران همچنین می توانند در رای گیری های مربوط به حاکمیت شبکه شرکت داشته باشند.

نحوه عملکرد شبکه هایو

شبکه ارز دیجیتال HIVE بر اساس الگوریتم اثبات سهام فعالیت می کند. توکن های هایو غیر قابل استخراج هستند و کاربران با استیک کردن این رمز ارز در شبکه می توانند به استخراج و امنیت شبکه هایو کمک کنند. ثبت هریک از معاملات و تراکنش های شبکه در بلاک چین کمتر از ۳ ثانیه طول می کشد و تا حدودی توانسته مشکل مقیاس پذیری را حل کند. این پلتفرم بسیار قدرتمند است و آزمایش و تحقیق روی آن توسط بیش از ۱۰۰ تیم انجام شده و به مدت چهار سال طول کشیده است.

قیمت هایو

ارز دیجیتال HIVE در تاریخ ۱۴ مهر ماه ۱۴۰۰ توانست بالاترین قیمت خود یعنی ۱/۵۴ دلار را تجربه کند و در زمان نگارش این مطلب که تنها چهار روز از آن تاریخ می گذرد حدود ۴۴ درصد از قیمت خود را از دست داده است. در حال حاضر هایو در رتبه ۱۶۵ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰/۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. تعداد کل توکن های هایو ۳۸۸/۶۸ میلیون واحد است و تمام توکن های آن در بازار در گردش است.

کیف پول های هایو

تعدادی کیف پول معتبر از طرف وب سایت هایو به کاربران معرفی شده است که می توانند برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتال HIVE از آن ها استفاده کنند که عبارتند از:

  • HiveSigner
  • Esteem
  • HiveWallet
  • KeyChain
  • Vessel

 

قیمت USDT