نماد هدرا هش‌گراف

هدرا هش‌گرافHBAR

#کوین

قیمت هدرا هش‌گراف Hedera

-1.79%
0.0602 $
تومان
$0.0575
$0.0618
بالاترین قیمت هدرا هش‌گراف امروز0.0618 $
پایین‌ترین قیمت هدرا هش‌گراف امروز0.0575 $
حجم معاملات204,764,265 $
حجم معاملات ارز12,193,594

نمودار قیمت لحظه‌ای هدرا هش‌گراف

توضیحات بیشتر

خرید هدرا هش گراف HBAR به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید هدرا هش گراف در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز هدرا هش گراف HBAR خرید و فروش کنید.

ارز هدرا هش گراف چیست؟

هدرا هش گراف ارائه دهنده ارز دیجیتال HBAR است. هدرا هش گراف با استفاده از فناوری بلاک چین بستری امن، سریع و عادلانه برای توسعه برنامه های غیر متمرکز فراهم نموده است. سیستم هش گراف به صورت یک سیستم بسیار کارآمد و عادلانه طراحی شده است که مشکلات سیستم های قدیمی مبتنی بر بلاک چین از جمله بی ثباتی و عملکرد پایین را از میان برداشته است.

 

هدرا هش گراف در واقع یک بلاک چین نیست. ساختار آن به شکل یک نمودار است که با افزودن تراکنش های بیشتر به شبکه، سرعت انجام تراکنش ها نیز افزایش پیدا می کند. این شبکه برای انجام تراکنش ها از الگوریتم گراف جهت دار غیر مدور یا DAG بهره می برد. با استفاده از این الگوریتم شبکه هدرا می تواند ۱۰۰ هزار تراکنش را در ثانیه ثبت کند.

توکن HBAR چه نقشی در شبکه ایفا می کند؟

ارز دیجیتال HBAR در شبکه دو نقش اساسی ایفا می کند. مهم ترین نقش این رمز ارز تامین سوخت برای خدمات هدرا است. معاملات منظم، ذخیره سازی پرونده و قراردادهای هوشمند برخی از این خدمات هستند. دومین وظیفه HBAR، تامین امنیت شبکه است. کاربران توکن های خود را در شبکه استیک می کنند و به این ترتیب به حفظ امنیت شبکه کمک می کنند.

عملکرد شبکه هش گراف چگونه است؟

در شبکه ارز دیجیتال HBAR به جای استخراج رمز ارز، از نودهای Gossip برای دسترسی به اطلاعات مرتبط با تراکنش ها و یا معاملات استفاده می شود. همزمان با بررسی تراکنش ها توسط نودهای گاسیپ، یک ویتنس یا شاهد معامله انتخاب می شود. هر یک از گاسیپ ها شامل اطلاعاتی در مورد دو هش قبل از خود هستند. هر یک از نودها اطلاعات مورد نیاز در مورد معاملات دریافت شده از نودهای دیگر و معاملات جدید را به نودهای همسایه که به صورت تصادفی انتخاب شده اند، گسترش می دهد. نودهای همسایه اطلاعات تازه دریافت شده را با اطلاعات قبلی نودها ترکیب کرده و یک رویداد جدید ایجاد می کنند. این چرخه ادامه پیدا می کند، تا زمانی که تمامی نودها در هش گراف اطلاعات یکسانی را دریافت کنند.

بنیان گذاران هدرا هش گراف چه کسانی بودند؟

ارز دیجیتال HBAR دو بنیان گذار اصلی به نام های Mance Harmon و Leemon Baird دارد که لیمون در ابتدا به  عنوان سرمایه گذار در شبکه فعالیت خود را شروع کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از دانشمندان هدرا هش گراف فعالیت می کند. هارمون نیز به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. در مجموع به غیر از این دو نفر، بیش از ده نفر دیگر تیم هدرا هش گراف را تشکیل می دهند که هر یک از آن ها در شغل های متفاوتی مشغول هستند.

قیمت و رتبه هدرا هش گراف در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال HBAR در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۳۳ بازار  ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۲۱ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. هدرا هش گراف در تاریخ ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش یعنی ۱۹۱.۳۵ دلار دست پیدا کند. اما در حال حاضر ۹۹.۸۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای هدرا هش گراف ۵۰ میلیارد است که از این میزان ۱۸.۰۹ واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های هدرا هش گراف

پس از خرید ارز دیجیتال HBAR، شما می توانید آن را داخل کیف پول های پشتیبان آن ذخیره کنید و یا برای انجام معاملات هدرا هش گراف از آن بهره بگیرید. کیف پول های متعددی برای این رمز ارز ارائه شده اند که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم.

کیف پول های آنلاین HBAR

کیف پول های آنلاین روی هر دستگاهی قابل اجرا هستند و کارکرد آسانی دارند. امنیت کیف پول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما از آنجا که کلیدهای خصوصی در این نوع والت، به صورت آنلاین ذخیره می شوند، احتمال سرقت و هک آن ها وجود دارد. برای ذخیره سازی هدرا هش گراف در کیف پول های آنلاین می توانید از والت های Coinbase، Nano NEM و Coinapult استفاده کنید.

کیف پول های موبایلی HBAR

کارایی کیف پول های موبایلی ارز دیجیتال HBAR به اندازه کیف پول های آنلاین نیست. اما امنیت بالایی دارند و همیشه همراه شما هستند و امنیت مناسبی دارند. برای ذخیره و خرید و فروش هدرا هش گراف می توانید از کیف پول های موبایلی Nano NEM، Coinbase و Coinbank استفاده کنید.

کیف پول های دسکتاپ HBAR

کیف پول های دسکتاپ ارز دیجیتال HBAR را می توانید روی رایانه شخصی و لپ تاپ خود نصب کنید. این نوع کیف پول امنیت بسیار بالایی دارد و تنها خودتان به آن دسترسی دارید. کیف پول های HBAR، Electrum-BCD و BitPanda بهترین والت های دسکتاپ هش گراف هستند.