نماد اتریوم نیم سرویس

اتریوم نیم سرویسENS

قیمت اتریوم نیم سرویس EthereumNameService

-4.39%
8.71 $
تومان
$8.38
$9.29
بالاترین قیمت اتریوم نیم سرویس امروز9.29 $
پایین‌ترین قیمت اتریوم نیم سرویس امروز8.38 $
حجم معاملات677,296 $
حجم معاملات ارز5,978,592

نمودار قیمت لحظه‌ای اتریوم نیم سرویس

توضیحات بیشتر

خرید ارز اتریوم نیم سرویس ENS (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال ENS، توکن سرویس انتخاب نام در اتریوم است. اتریوم نیم سرویس در واقع، سیستمی است که برای آدرس هش ها، کیف پول ها و هر نوع کد شناسایی که برای ماشین قابل خواندن باشد، از یک نام استفاده می کند. به دلیل اینکه خواندن رشته کدهای ماشین دشوار است و با استفاده از این سرویس، آدرس ها قابلیت خوانایی پیدا می کنند. در واقع ENS مشابه DNS (سیستم نام دامنه) برای سایت ها عمل می کند. این سیستم به کاربران اجازه می دهد آدرس های خواناتر و ساده تری برای خود انتخاب کنند تا بتوانند راحت تر آن ها را به خاطر بسپارند.

معرفی ارز دیجیتال ENS

ارز دیجیتال ENS پروژه ای است که در سال ۲۰۱۷ توسط دو تن از اعضای بنیاد اتریوم به نام های نیک جانسون و الکس ون دی ساند بر بستر اتریوم راه اندازی شد. این سرویس به کاربران اتریوم اجازه می دهد آدرس های دشوار و طولانی را به حالتی خواناتر و ساده تر در قالب متن به نمایش بگذارند. به این ترتیب به خاطر سپردن، اشتراک گذاری و استفاده از آدرس ها و دیگر داده ها ساده تر می شود.

 

از سرویس رمز ارز ENS می توان برای نامگذاری آدرس کیف پول ها، ابرداده ها، شناسه تراکنش ها، هش ها و مواردی از این دست استفاده کرد. ENS توکن حاکمیتی است و دارندگان آن می توانند در مورد تصمیم گیری های مربوط به پروژه ها و آینده شبکه نظردهی داشته باشند. به هر کاربر با توجه به میزان دارایی های دیجیتال خود، حق رای داده می شود. این توکن از زمان آغاز فعالیت تا به امروز توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است.

ENS چگونه کار می کند؟

در سیستم ارز دیجیتال ENS، برای نشان دادن نام یک شناسه، از یک توکن NFT که از استاندارد ERC721 تبعیت می کند، استفاده می شود. به این ترتیب کاربر می تواند با فروش یک توکن NFT، یک دامنه را به کاربر دیگری منتقل کند. هر یک از اطلاعات و آدرس ها به یک توکن پیوست شده است که کاربر مدیریت آن را به عهده دارد. برای اینکه بتوانید یک دامنه در بستر اتریوم خریداری کنید، می توانید صحت و دسترسی آن را ابتدا بررسی کنید و سپس آن را به مدت یک سال اجاره کنید. ابتدا نام های محبوب تر به حراج گذاشته می شوند. سپس بالاترین قیمت پیشنهادی، می تواند آدرس ها را ضمیمه کند، آن را اجاره دهد، بفروشد و یا دامنه های فرعی ایجاد کند.

قیمت و رتبه ENS در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ENS در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۶۳ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰ به بالاتریت قیمت خود معادل ۸۶.۱۱ دلار دست پیدا کرد. اما در حال حاضر حدود ۸۳ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای ENS، ۱۰۰ میلیون است که از این میزان ۲۰.۲۴ میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های ENS

ENS بر بستر اتریوم فعالیت می کند و برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال ENS می توانید از تمامی والت های اتریوم استفاده کنید.

 

خریدUSDT