نماد دیستریکت زیرو ایکس

دیستریکت زیرو ایکسDNT

قیمت دیستریکت زیرو ایکس District0x

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت دیستریکت زیرو ایکس امروز $
پایین‌ترین قیمت دیستریکت زیرو ایکس امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای دیستریکت زیرو ایکس

توضیحات بیشتر

خرید ارز دستریکت زیروایکس DNT (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال Dnt توسط شرکت District0x ارائه شده است. این شبکه روی بستر اتریوم فعالیت می کند و شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند جوامع و بازارهای مخصوص به خود را بسازند. جوامعی که توسط کاربران ایجاد می شود به صورت غیر متمرکز است و با نام Distyrs شناخته می شود. این شبکه با استفاده از یک سری ابزار توانست برخی ایرادهای موجود در بازارهای غیر متمرکز را رفع کند. دیستریکت در تلاش است تا با ارائه یک سری مزایا و امکانات به کاربران، فعالیت های آنلاین آن ها را توسعه داده و آسان کند.

 

شبکه دیستریکت با استفاده از لایه AragonDAO کنترل می شود. این لایه یک نرم افزار غیر متمرکز و منبع باز است که شرایطی فراهم می نماید تا سازمان هایی روی بلاک چین اتریوم ایجاد شوند که توسط تمامی افراد مدیریت می شوند. افراد با داشتن ارز دیجیتال Dnt در سراسر شبکه می توانند در تصمیم گیری ها دخالت داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با شبکه District0x بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه District0x

ماتوس لستان و جو اورگو در سال ۲۰۱۷ شبکه ارز دیجیتال Dnt را به وجود آورند. پیش از این هم این دو شخص با همکاری یکدیگر نوعی بازار کار به نام Ethlance را روی بستر اتریوم ایجاد کرده بودند. شبکه Area0x در شهر سانفرانسیسکو و توسط شرکتی به نام 0x بنیان گذاری شد. اورگو مدیر عامل این شرکت و لستان نیز سرپرست فنی شرکت بودند که با همکاری یکدیگر توانستند شبکه District0x را خلق کنند.

شبکه District0x چگونه کار می کند؟

شبکه ارز دیجیتال Dnt برای کاربران بستری فراهم کرده است تا بتوانند بازار مورد نظر خود را ایجاد کنند. به همین منظور اگر یک کاربر تمایل داشته باشد روی بلاک چین District0x یک بازار یا بستر مورد نظر خود را ایجاد کند، به راحتی می تواند وارد بخش ایجاد بستر شود. این بخش رابط کاربری ساده ای دارد که به کاربر برای ایجاد استقرار و طراحی یکپارچه کمک می کند. کاربران به راحتی می توانند عوامل مربوط به قراردادهای هوشمند را سفارشی سازی کنند. به عنوان مثال ابزار D0Xinfra یکی از نمونه خدمات دیستریکت است که مزایایی از جمله پرداخت هزینه ها، جستجو، ارسال و دریافت، کسب امتیاز و... را در اختیار کاربران قرار می دهد. هر بستری که ایحاد می شود، در لیست ثبت نام District0x ثبت می شود می تواند در تصمیم گیری های شبکه شرکت داشته باشد.

اهداف District0x

شبکه ارز دیجیتال Dnt با هدف ایجاد مناطق آنلاین و غیر متمرکز به وجود آمده است تا بتواند برخی مشکلات بازارهای آنلاین را از میان بردارد. پلتفرم های فروشگاهی و بازاری از جمله Amazon و Ebay و بسیاری از سایت های فروشگاهی کاملا شناخته شده اند و محبوبیت فراوانی در سراسر جهان دارند. اما برای کاربران آن ها هیچ حق اظهار نظری در مورد آینده این پلتفرم ها و چگونگی مدیریت آن ها در نظر گرفته نشده است. در صورتی که این وب سایت ها به هر دلیل دیگر کار نکنند و یا ورشکسته شوند، تمامی اعتبارات و هویت کاربران از بین خواهد رفت.

 

تعداد کمی از افراد به عنوان مدیریت می توانند در این بازارها تصمیم گیری کنند. اما تمامی این بازارها بر اساس کاربرانشان پا برجا هستند و این کاربران هستند که بازارهای آنلاین را سرپا نگه داشته اند. در حالی که هیچگونه حق نظر و تصمیم گیری ندارند. کاربران با داشتن توکن های Dnt می توانند در مورد جهت گیری منطقه و عملکرد آن رای دهند. این مناطق همیشه در دسترس کاربران خواهند بود و مهم ترین ویژگی این که داده های کاربران دیگر به هیچ عنوان از بین نخواهد رفت. مناطق ایجاد شده از ثبات کافی برخوردارند و در برابر سانسور نیز مقاوم خواهند بود.

قیمت توکن دیستریکت

در حال حاضر ارز دیجیتال Dnt در رتبه ۳۳۲ از جدول رمز ارزها قرار گرفته است و ۰/۰۰۵ بازار را از آن خود کرده است. بالاترین قیمت ارز دیجیتال Dnt از ابتدای شروع به فعالیت به تاریخ فروردین ۱۴۰۰ و قیمت ۰/۴۸ دلار بوده که نسبت به روزهای اول عرضه، حدود ۵۹ درصد کاهش قیمت داشته است. در مجموع ۱ میلیارد واحد از این توکن عرضه می شود که در حال حاضر ۶۰۰ میلیون واحد از آن در گردش است.

چه آینده ای در انتظار رمز ارز Dnt است؟

ارز دیجیتال Dnt شرایطی ایجاد می کند تا کاربران با استفاده از بازارهایی که ایجاد کرده اند، آینده خوبی پیش رو داشته باشند. افرادی که این توکن را در اختیار دارند می توانند تشخیص دهند کدام بسترهای ایجاد شده برای کار در شبکه مجازند و همچنین دارندگان توکن Dnt در شبکه حق رای و تصمیم گیری دارند. با توجه به پیش بینی های سایت WalletInvesor آینده ای روشن در انتظار Dnt است و پیش بینی شده که حداقل تا چهار سال آینده ارزش این توکن به رشد قابل توجهی دست پیدا خواهد کرد. همچنین سایت های DigitalCoinPrice و CryptoGround نظر مثبتی در باره آینده این رمز ارز دارند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Dnt

ارز دیجیتال Dnt روی تمام کیف پول هایی که بر پایه ERC-20 هستند قابل معامله است و از بهترین والت های این رمز ارز می توان MyEther، MyCrypto و MetaMask را نام برد.

 

خرید USDT