نماد سرتیک

سرتیکCTK

قیمت سرتیک CertiK

-4.67%
0.51 $
تومان
$0.492
$0.54
بالاترین قیمت سرتیک امروز0.54 $
پایین‌ترین قیمت سرتیک امروز0.492 $
حجم معاملات3,667,699 $
حجم معاملات ارز1,882,274

نمودار قیمت لحظه‌ای سرتیک

توضیحات بیشتر

خرید ارز سرتیک CTK (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

سرتیک نوعی پلتفرم بلاک چینی است که ارز دیجیتال CTK را روانه بازار ارزهای دیجیتال کرده است و با هدف ایجاد فناوری های پشرفته برای امنیت و حسابرسی قراردادهای هوشمند به صورت غیر متمرکز به وجود آمده است. صرافی ها و پلتفرم های بزرگی همچون هیوبی، بایننس، پنکیک سواپ، شبکه ترا، پروتکل بنکور و در نهایت بیش از ۱۰۰ پلتفرم غیر متمرکز برای حفظ امنیت برنامه های خود از سیستم سرتیک استفاده می کنند.

 

هدف اصلی این پروژه در ابتدای امر حفظ امنیت و در نهایت ایجاد توکن های NFT، ایجاد بستری برای برگزاری برنامه ها و پلتفرم های غیر متمرکز و خودروهای بدون سرنشین است. در ادامه با ما همراه باشید تا با پروتکل سرتیک و نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا شوید.

معرفی پروتکل سرتیک و نحوه عملکرد آن

پروژه ارز دیجیتال CTK بر اساس الگوریتم اثبات سهام وکالتی فعالیت می کند. به این معنا که این رمز ارز استخراج نمی شود. بلکه توسط کاربران خریداری شده و آن ها با ذخیره و نگهداری و قفل کردن (Staking) توکن ها در یک نود نماینده و وکیل خود در شبکه سود خود را دریافت می کنند. نودی که استیکینگ را انجام می دهد، امنیت شبکه را نیز تامین خواهد کرد. ابن الگوریتم نسبت به الگوریتم های اثبات کار و سهام تراکنش های بیشتری را در عرض یک ثانیه انجام می دهد و به این ترتیب به مقیاس پذیری شبکه بلاک چین کمک می کند.

 

سرتیک با استفاده از Cosmos SDK به وجود آمده است که یکی از سرویس های شبکه Cosmos (کازماس) محسوب می شود و توسعه دهندگان می توانند بلاک چین اختصاصی خود را روی آن ایجاد کنند. سرتیک بلاک چینی با امنیت بالا و سازگار با دیگر بلاک چین هاست که با برخی از زنجیره های بلاک چینی نیز همکاری دارد. این شبکه از چند لایه امنیتی از جمله DeepSea ساخته شده است که زیرساخت های اصلی بلاک چین هستند.

معرفی توکن CTK

ارز دیجیتال CTK توکن سرتیک است که روی بستر بایننس اسمارت چین فعالیت می کند و جزو توکن های BEP20 محسوب می شود. سرتیک جزو توکن های حاکمیتی و کاربردی محسوب می شود. این توکن در شبکه به منظور پرداخت هزینه های مربوط به تراکنش ها (گس)، استیکینگ توکن ها و کسب سود و تصمیم گیری های مربوط به شبکه، پاداش برای کسانی که در پروژه به منظور تامین امنیت آن مشارکت داشته باشند و وثیقه گذاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و رتبه CTK در بازار رمز ارزها

ارز دیجیتال CTK در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۴۰۱ بازار رمز ارزها قرار دارد و ۰/۰۰۴ درصد از سهم بازار را در اختیار گرفته است. سرتیک در تاریخ هجدهم فروردین ۱۴۰۰ رکود خود را شکست و به بالاترین قیمت خود یعنی ۳/۹۴ دلار رسید؛ اما هم اکنون ۵۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های CTK، ۱۰۴/۸۳ میلیون واحد است که از این میزان ۵۷/۸ میلیون واحد در بازار در گردش است.

کیف پول های سرتیک

همانطور که در بخش های قبل به این موضوع اشاره شد، ارز دیجیتال CTK نوعی توکن BEP20 است و تمامی والت هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را می توانید برای ذخیره و خرید و فروش سرتیک مورد استفاده قرار دهید. کیف پول بایننس، متامسک، کیف پول مث، سیف پول و تراست والت را می توانید برای نگهداری سرتیک از منابع معتبر دانلود کنید.

آینده پیش روی CTK

بنیان گذاران پروژه ارز دیجیتال CTK برنامه ها و اهداف بی نقصی در سر دارند که می تواند در آینده سرتیک را به یکی از رمز ارزهای قدرتمند در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل کند. برقراری امنیت به خصوص برای برنامه های بلاک چینی کاری بسیار دشوار است که سرتیک به خوبی توانسته از عهده این مهم بر بیاید و امنیت بیش از ۱۰۰ بلاک چین و پلتفرم را به خوبی فراهم کند و هر برنامه ای که بتواند این امنیت را فراهم کند صد درصد آینده روشنی در انتظارش خواهد بود. چرا که در آینده بسیاری از برنامه ها و بلاک چین ها امنیت خود را به سرتیک خواهند سپرد.

 

خرید تتر