نماد بلا پروتکل

بلا پروتکلBEL

قیمت بلا پروتکل BellaProtocol

-4.43%
0.651 $
تومان
$0.617
$0.681
بالاترین قیمت بلا پروتکل امروز0.681 $
پایین‌ترین قیمت بلا پروتکل امروز0.617 $
حجم معاملات4,502,876 $
حجم معاملات ارز2,917,286

نمودار قیمت لحظه‌ای بلا پروتکل

توضیحات بیشتر

خرید ارز بلا پروتکل BEL (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

بلا پروتکل شبکه ارز دیجیتال BEL است که با هدف تسهیل در امور بانکداری به وجود آمد. این پروتکل قصد دارد با حذف هزینه های اضافی و افزایش سرعت تراکنش ها بتواند سیستم عامل های مبتنی بر بلاک چین را به خوبی تحت تاثیر قرار دهد و کاربران بتوانند تجربه بهتری در استفاده از بلاک چین داشته باشند. این پروتکل استخرهای هوشمندی در اختیار کاربران قرار داده است تا نه تنها بتوانند از امکانات شبکه بدون هیچ هزینه ای استفاده کنند و در عین حال از یارانه مربوط به شبکه نیز بهره مند شوند. این شبکه به حدی گسترده شده است که تنها با گذشت دو سال از عمر خود شرکت های بزرگی را به عنوان سرمایه گذار جذب کرده است. شرکت های XRP Capital، Arrington و Ledger Capital جزو بزرگ ترین سرمایه گذاران بلا پروتکل محسوب می شوند.

سازندگان بلا پروتکل

یمو خو و فلیکس خو بنیان گذاران شبکه ارز دیجیتال BEL هستند و در حال حاضر دفتر اصلی شبکه در پکن چین قرار دارد. فلیکس خو در حال حاضر مدیر عامل بلا است که یکی از بنیان گذاران Arpa نیز محسوب می شود. یمو خو نیز یکی از افراد با تجربه و کارآفرین در زمینه بلاک چین است و مشاور پروژه نیز محسوب می شود.

توکن BEL

ارز دیجیتال BEL توکن اختصاصی شبکه است که هم به عنوان پاداش کاربران به آن ها اهدا می شود و همچنین افراد می توانند با داشتن این توکن در تصمیم گیری های مربوط به حاکمیت شبکه دخالت داشته باشند. این پلتفرم از دو لایه تشکیل شده است که به خوبی می تواند امنیت کاربران را فراهم نماید. به همین منظور سازندگان از Arpa استفاده می کنند. این سیستم عامل روی اتریوم فعالیت می کند که هم قادر است سرمایه کاربران را حفظ کند و هم بین زنجیره ای عمل می کند. کاربران اولیه بلا پروتکل افرادی هستند که ابتدا از Arpa استفاده کرده اند. Arpa سیستم عاملی است که در شبکه های اجتماعی همچون ویچت، تلگرام، توییتر، وایبو وجود دارد.

 

ارز دیجیتال BEL نوعی توکن ERC20 است که امنیت شبکه آن توسط بستر اتریوم فراهم می شود. همچنین از سوی دیگر ماینرها در تلاشند تا امنیت شبکه را حفظ کنند و به همین خاطر می توان گفت شبکه بلا پروتکل از امنیت بالایی برخوردار است.

قیمت ارز دیجیتال BEL

ارز دیجیتال BEL در حال حاضر در رتبه ۴۲۶ از جدول رمز ارزها قرار دارد و سهم ۰/۰۰۳ درصدی از بازار ارزهای دیحیتال را از آن خود کرده است. بالاترین قیمتی که این رمز ارز تا به امروز تجربه کرده معادل ۱۰/۰۳ دلار و آن هم در شهریور ۹۹ بوده است و در حال حاضر نیز ۸۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای بلا پروتکل ۱۰۰ میلیون واحد است که از این میزان ۴۸ میلیون واحد در گردش است.

آینده ارز دیجیتال BEL

شبکه ارز دیجیتال BEL قرار است تمامی خدمات مالی مربوط به بانک ها از جمله سیستم های پس انداز، وام و ابزارهای تولید محصول را تسهیل ببخشد. بلا پروتکل ادعا کرده که قرار است در آینده تنها با چند کلیک بانک ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار دهد. آن ها در تلاشند تا بتوانند شرایطی فراهم کنند تا معاملات را به حدی ساده کنند تا افراد تنها با چند کلیک بتوانند امور بانکی خود را انجام دهند. با توجه به اهدافی که سازندگان شبکه در نظر گرفته اند و اگر بتوانند در این راه موفق عمل کنند و شرکت های بزرگ سرمایه گذار را به خود جلب کنند آینده روشنی پیش روی این رمز ارز قرار خواهد گرفت. بلاک چین های مالی برای اینکه بتوانند موفق عمل کنند باید کاربران بیشتری به خود جذب کنند.

کیف پول های بلا پروتکل

برای معامله و ذخیره ارز دیجیتال BEL می توانید از کیف پول های تراست، متامسک و بایننس چین استفاده کنید. این کیف پول ها امنیت بالایی برای سرمایه کاربران خود فراهم می کنند و از رمز ارزهای بسیاری نیز پشتیبانی می کنند.

 

قیمت تتر