نماد اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتیAXS

#توکن بازی

قیمت اکسی اینفینیتی AxieInfinity

-1.73%
6.26 $
تومان
$6
$6.49
بالاترین قیمت اکسی اینفینیتی امروز6.49 $
پایین‌ترین قیمت اکسی اینفینیتی امروز6 $
حجم معاملات1,695,098 $
حجم معاملات ارز10,573,464

نمودار قیمت لحظه‌ای اکسی اینفینیتی

توضیحات بیشتر

خرید اکسی AXS به همراه قیمت لحظه‌ای اکسی، نمودار و تحلیل

خرید اکسی AXS در صرافی تاپ کنز، با احراز هویت فوری و با کمترین کارمزد میتوانید ارز دیجیتال اکسی خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی چیست؟

اکسی اینفینیتی نوعی بازی بر پایه بلاک چین است که ارز دیجیتال AXS را به عنوان توکن بومی خود معرفی کرده است و بر بستری از اتریوم فعالیت می کند. AXS نوعی توکن NFT یا غیر قابل معاوضه است. این رمز ارزها غیر قابل تکثیر هستند و می توانند سود خوبی عاید سرمایه گذاران خود کنند. این بازی ترکیبی از کریپتوکیتیز و پوکمون است که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد. اما رمز ارز AXS که نوعی توکن ERC20 است، در نوامبر ۲۰۲۰ رونمایی شد. می توانید با استفاده از بازی کردن و یا معامله این رمز ارز را به دست بیاورید. اکسی اینفینیتی توکن های دیگری نیز دارد که به صورت توکن های ERC721 و توکن SLP با استاندارد ERC20 می باشد.

نحوه کارکرد اکسی اینفینیتی

به شخصیت های بازی در اکسی اینفینیتی اکسی گفته می شود. واحدهای AXS توکن های NFT هستند که شما به عنوان گرداننده بازی کنترل کننده و نگهدارنده این توکن ها هستید. می توانید این توکن ها را در کیف پول خود ذخیره کنید یا آن ها را با بازیکنان دیگر معامله کنید و یا همچنین می توانید آن ها را به آدرس های دیگر موجود در شبکه اتریوم ارسال کنید. همانطور که در قسمت قبل گفته شد، این بازی دارای آیتم های مجازی و زمین بازی است و توکن های دیگر اکسی اینفینیتی در آن ها هستند. بازیکنان می توانند در بخش ماجراجویی قرار بگیرند و با هیولاها با استفاده از تشکیلات و تیم خود نبرد کنند.

 

در حالتی دیگر به نام آرنا همچنین بازیکنان می توانند در مقابل یکدیگر قرار بگیرند و با هم به مبارزه بپردازند. هر کس که در نبرد پیروز شود، مقداری توکن SLP به عنوان جایزه دریافت می کنند. با استفاده از این رمز بازیکنان می توانند برای پرورش اکسی خود استفاده کنند و یا آن را در صرافی بایننس معامله کنند. بالا رفتن کارمزد گس(کارمزد تراکنش های موجود در شبکه اتریوم) و همچنین قیمت بالای آکسی ها مانع بزرگی است بر سر راه بازیکنان جدیدی که می خواهند وارد بازی شوند. برای اینکه آکسی ها در بازی پرورش پیدا کنند باید گس را بپردازند که در این صورت نیاز به رمز ارز اتر دارند. البته زنجیره جانبی رونین اتریوم برای رفع همین مشکل به وجود آمده است.

معرفی رمز ارز AXS

ارز دیجیتال AXS که در سال ۲۰۲۰ به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شده است، اتفاق جدیدی است که در شبکه اکسی اینفینیتی رونمایی شده است. دارندگان این توکن با استفاده از رای گیری و استیکینگ(نگهداری یک رمز ارز در ازای دریافت پاداش) می توانند درآمد کسب کنند. این درآمد از طریق صندوق اکسی اینفینیتی پرداخت می شود که صندوق نیز با پرداخت هایی که داخل پلتفرم انجام می شود پر می. تعداد کل واحدهای این توکن ۲۷۰ میلیون واحد خواهد بود که مقداری از آن برای فروش عمومی در نظر گرفته شده است، مقداری از آن برای به دست آوردن از طریق بازی و بقیه نیز برای شرکت ارائه دهنده بازی یعنی Sky Movis و همچنین مشاوران پروژه در نظر گرفته شده است. در عرضه اولیه میزان ۶۰ میلیون از این توکن به فروش رسید.

قیمت AXS از گذشته تا به امروز

ارز دیجیتال AXS در حال حاضر در رتبه چهل و سوم از جدول رمز ارزها قرار دارد و میزان سهم آن از بازار ارزهای دیجیتال ۰/۱۷ درصد است. اکسی اینفینیتی در شهریور ۱۴۰۰ بالاترین قیمت خود را تجربه کرد و قیمت آن به ۹۴/۱۹ دلار رسید. اما در حال حاضر حدود ۲۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر ۶۰/۹۱ میلیون واحد از این رمز ارز در حال گردش است.

بهترین کیف پول های AXS

همانطور که گفته شد، ارز دیجیتال AXS نوعی توکن ERC20 است و تمام والت هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند را می توانید برای ذخیره اکس استفاده کنید. کیف پول هایی که در ادامه معرفی می شوند بهترین کیف پول های اتریوم هستند که می توانید برای معاملات و ذخیره توکن های AXS از آن ها استفاده کنید.

  • کیف پول تراست
  • کیف پول کوینومی
  • کیف پول اکسودوس
  • کیف پول ترزور مدل وان
  • کیف پول لجر نانو اس

آینده پیش روی AXS

اکسی اینفینیتی بازی جذابی است که می توانند بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. بازیکنان در طول بازی می توانند توکن های AXS و SLP را دریافت کنند. سپس آن را با توکن های دیگر معامله کنند. این رمز ارز و پلتفرم آن همچون هر بازی دیگری برای اینکه پیشرفت کند باید بازیکنان زیادی را به خود جذب کند.

 

تمام آینده ارز دیجیتال AXS وابستگی شدیدی به محبوبیت اکسی اینفینیتی دارد که یک پلتفرم بازی سرگرم کننده است و فضای کافی برای رشد و پیشرفت را دارد. طی دو سالی که این بازی روانه بازار شده است، به خوبی توانسته خود را به اثبات برساند و ویژگی های جدیدی برای جذب بازیکنان جدید در نظر گرفته است. توکن AXS در همین اواخر با رشد قیمت همراه بوده و در بازار ارزهای دیجیتال محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده است.

 

 

قیمت تتر