نماد آردور

آردورARDR

#کوین

قیمت آردور Ardor

7.38%
0.1048 $
تومان
$0.0953
$0.1085
بالاترین قیمت آردور امروز0.1085 $
پایین‌ترین قیمت آردور امروز0.0953 $
حجم معاملات26,438,618 $
حجم معاملات ارز2,698,227

نمودار قیمت لحظه‌ای آردور

توضیحات بیشتر

خرید آردور ARDR به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید آردور در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز آردور ARDR خرید و فروش کنید.

ارز ARDR آردور چیست؟

آردور پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال ARDR را به بازار رمز ارزها ارائه کرده است. بلاک چین آردور در سال ۲۰۱۸ توسط تیمی سه نفره متشکل از لیور یافا، کریستینا کالچوا و پتکو پتکوو راه اندازی شد. شبکه آردور همچون دیگر شبکه های ارز دیجیتال با هدف رفع مشکلات بلاک چین از جمله مقیاس پذیری به وجود آمده است. آردور شرکت بلاک چینی به نام BaaS است که به شرکت های مختلف کمک می کند تا بتوانند بلاک چین های خود را به صورت زنجیره های کوچک تر ایجاد کنند.

ارز دیجیتال ARDR از پروژه NXT نشات می گیرد. آردور توسط شرکت Jelurida که یک شرکت توسعه دهنده های برنامه های غیر متمرکز و منبع باز بود توسعه داده شد. NXT اولین محصول این شرکت بود که در واقع یک پلتفرم بلاک چینی محسوب می شد. آردور دومین محصول شرکت است که از نظر آن ها نسل دوم NXT به حساب می آید. NXT پروژه ای مبتنی بر بلاک چین بود که در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار نظریه الگوریتم اثبات سهام توسط آن مطرح شد.

نحوه عملکرد ARDR

ارز دیجیتال ARDR با استفاده از سیستم والدین و کودک فعالیت می کند. در این شبکه وظیفه حفظ امنیت شبکه و پردازش ها به عهده والدین است و قابلیت های کسب و کار در زنجیره کودک قرار میگیرد؛ به عبارت دیگر پلتفرم آردور شامل چند پلتفرم جداگانه است که به پلتفرم های کودک معروف هستند. در واقع هر بلاک در چند زنجیره کوچیک تر وارد می شود که با همدیگر تشکیل یک زنجیره بزرگ تر را می دهند تا امنیت شبکه حفظ شود. در شبکه آردور پس از ثبت تراکنش ها امکان حذف زنجیره های کوچیک تر وجود دارد. به دلیل اینکه تایید تراکنش ها در بلاک اصلی ذخیره شده است. این امر باعث می شود بلاک اصلی به شیوه ای کارآمدتر نگه داری شود و مصرف انرژی کمتر و امکان استفاده از سخت افزار ارزان تر فراهم شود.

قیمت ارز ARDR

ارز دیجیتال ARDR در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۵۵ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. آردور در حال حاضر حجم بالایی از معاملات را به خود اختصاص داده است و ۰/۰۱ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در تاریخ ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ آردور توانست به بالاترین قیمت خود معادل ۳ دلار دست پیدا کند؛ اما هم اکنون ۸۷ درصد کمتر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های این رمز ارز ۹۹۹ میلیون واحد است.

کیف پول های آردور

برای ذخیره و نگه داری ارز دیجیتال ARDR نیاز به یک والت معتبر با امنیت بالا دارید. در لیست زیر می توانید برخی از کیف پول هایی که از رمز ارز ARDR پشتیبانی می کنند را مشاهده کنید و متناسب با شرایط خود و امکاناتی که دارید و همچنین میزان سرمایه ای که برای خرید ارزهای دیجیتال در نظر گرفته اید یکی از این والت ها را انتخاب کنید.

  • کیف پول سخت افزاری Terzor
  • کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
  • کیف پول نرم افزاری FreeWallet
  • کیف پول نرم افزاری CoinSpot
  • کیف پول نرم افزاری Ardor FreeWallet
  • کیف پول نرم افزاری NXT Client