نماد آلفا فایننس لب

آلفا فایننس لبALPHA

قیمت آلفا فایننس لب AlphaFinanceLab

-3.42%
0.0874 $
تومان
$0.0835
$0.0912
بالاترین قیمت آلفا فایننس لب امروز0.0912 $
پایین‌ترین قیمت آلفا فایننس لب امروز0.0835 $
حجم معاملات23,146,790 $
حجم معاملات ارز2,024,653

نمودار قیمت لحظه‌ای آلفا فایننس لب

توضیحات بیشتر

خرید ارز آلفا ALPHA (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال ALPHA توکنی است که متعلق به کمپانیAlpha Finance Lab (آلفا فایننس لب) است. آلفا فایننس لب پلتفرمی بین زنجیره ای است تا بتواند آلفا را به کاربران در بلاک چین های اتریوم و بایننس اسمارت چین ارائه دهد. این کمپانی با هدف ایجاد یک پروژه اپن سورس فعالیت خود را روی بلاک چین آغاز نمود.

 

آلفا لب بیشتر روی پراخت وام های غیر متمرکز و سیستم های مالی حوزه دیفای تمرکز دارد. توسعه دهندگان آلفا لب در تلاشند تا بتوانند مشکلات مربوط به شبکه های دیفای را برطرف کنند. تراکنش های آلفا لب با سرعت بالایی انجام می شوند و در عین حال کارمزد بسیار پایینی دارند.

محصولات Alpha Finance Lab

آلفا وام اولین محصول پروژه ارز دیجیتال ALPHA است که نوعی پروتکل برای وام های غیر متمرکز است که با استفاده از یک الگوریتم خاص و میزان کارمزد مشخص فعالیت می کند. آلفا همورا پلتفرم فارمینگ سود اهرمی است که دومین محصول این کمپانی محسوب می شود. محصول سوم آلفا ایکس یک محصول مبادله دائمی است که در همین سال قرار است ارائه شود.

بنیان گذاران آلفا

ارز دیجیتال ALPHA در سال ۲۰۲۰ در صرافی بایننس لیست شد. تیم آلفا در مجموع از ۷ عضو تشکیل شده است. بنیان گذار اصلی آن تاسچا پونیانرامیتدی است که مدیر سابق استراتژی بند پروتکل بود و در حال حاضر مدیر پروژه آلفا بایننس لب است. او پیش از این تجارب بسیاری در زمینه کار با شرکت های مالی کسب کرده بود. یکی دیگر از مهم ترین اعضای تیم آلفا نیپون پیتیماناری است که که یکی از نوابغ ریاضیات و کامپیوتر محسوب می شود.

معرفی توکن آلفا فایننس لب

ارز دیجیتال ALPHA نوعی توکن ERC20 است که امنیت آن توسط شبکه اتریوم تامین می شود. آلفا توکن بومی Alpha Finance Lab است و دارندگان این توکن می توانند با استیک کردن آن در شبکه سود کسب کنند و برای استخراج نقدینگی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین آلفا یک توکن حاکمیتی محسوب می شود و دارندگان این توکن می توانند در تصمیم گیری های مربوط به شبکه نقش داشته باشند. حاکمیتی که در اختیار دارندگان آلفا قرار داده شده است در دو سطح حاکمیت محصول و حاکمیت مالی قرار دارد که می تواند تاثیرات بسیاری بر آینده آلفا داشته باشد.

بهترین کیف پول های آلفا

تمامی والت هایی که از استاندارد ERC20 پشتیبانی می کنند را می توانید برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتال ALPHA مورد استفاده قرار دهید. متامسک، تراست، لجر و اتمیک بهترین والت های آلفا محسوب می شوند.

رتبه آلفا فایننس لب در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ALPHA در زمان نگارش این مطلب رتبه ۱۵۰ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰/۰۱ درصد از سهم این بازار را در اختیار دارد. آلفا در تاریخ هفدهم بهمن ماه ۱۳۹۹ توانست به بالاترین قیمت خود یعنی ۲/۹۲ دلار دست پیدا کند. اما هم اکنون با ۵۹ درصد کاهش قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای آلفا ۱ میلیارد است که از این میزان بیش از ۴۴۶ میلیون واحد در گردش است.   

 

خرید تتر