نماد دنیای بیگانه

دنیای بیگانهTLM

قیمت دنیای بیگانه AlienWorlds

-2.66%
0.01791 $
تومان
$0.01777
$0.0184
بالاترین قیمت دنیای بیگانه امروز0.0184 $
پایین‌ترین قیمت دنیای بیگانه امروز0.01777 $
حجم معاملات90,350,408 $
حجم معاملات ارز1,627,948

نمودار قیمت لحظه‌ای دنیای بیگانه

توضیحات بیشتر

خرید ارز دنیای بیگانه TLM (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

رمز ارز تریلیوم (Trilium) توسط تیم ارائه دهنده بازی Alien Worlds روانه بازار ارزهای دیجیتال شده است. در واقع Alien Worlds نوعی اقتصاد شبیه سازی شده است. هدف از ساخت این بازی شبیه سازی یک محیط اقتصادی مجازی است و در این بازی بازیکنان با داشتن توکن های NFT(توکن های غیر قابل تعویض) می توانند با یکدیگر رقابت داشته باشند. شما با بازی کردن با یک تیر سه نشان می زنید. هم بازی می کنید و سرگرم می شوید. توکن های تریلیوم و NFT را حین بازی دریافت می کنید.

Alien Worlds چیست؟

Alien Worlds یا دنیای بیگانگان نوعی بازی مبتنی بر بلاک چین است که بازیکنانی از سراسر جهان می توانند برای به دست آوردن رمز ارز تریلیوم با یکدیگر رقابت کنند. دنیای بیگانگان یک سری سازمان های خود مختار دارد و هر بازیکن برای اینکه بتواند قدرت خود را در بازی افزایش دهد باید در رای گیری های سازمانی و همچنین انتخاب مشاورهای شش سیاره غیر متمرکز شرکت داشته باشد. تصمیم گیری های بازیکنان می تواند در هدایت بازی نقش داشته باشد. هر بار که بازیکنان در بازی رمز ارز تریلیوم را استخراج می می کنند در عین حال می توانند یک رمز ارز NFT را نیز دریافت کنند.

معرفی توکن

رمز ارز تریلیوم نوعی توکن BEP20 است که بر بستری از اتریوم فعالیت می کند و پس از ثبت در صرافی بایننس به بلاک چین اسمارت چین بایننس منتقل می شود. این رمز ارز در روز ۱۳ آوریل ۲۰۲۱ در صرافی بایننس لیست شد. استاندارد BEP20 مختص توکن های بایننس اسمارت چین است و برای توکن های بعدی که به این بلاک چین اضافه می شوند این امکان را می دهد تا بتوانند بین کیف پول ها و بلاک چین های مختلف جا به جا شوند.

 

در Meta Worlds این رقابت ها و مشارکت بازیکنان در بازی ها توسط شبکه مورد تشویق قرار می گیرد و می توانند برای به دست آوردن توکن های کمیاب تریلیوم با یکدیگر رقابت کنند. رمز ارز تریلیوم به منظور دسترسی به مراحل بالاتر بازی و و کنترل سازمان های غیر متمرکز مورد نیاز است. به همین خاطر رقابت بین بازیکنان برای به دست آوردن تریلیوم داغ تر خواهد شد و سرمایه گذاران نیز با یکدیگر وارد همکاری می شوند. همچنین در محیط Meta Worlds بازیکنان می توانند رمز ارزهای غیر قابل تعویض را برای استخراج Meta Worlds و چالش های موجود در بازی مورد استفاده قرار دهند. حتی شرایطی فراهم شده است تا بازیکنان بتوانند با دریافت تریلیوم بخشی از محیط بازی خود را در اختیار دیگر بازیکنان قرار دهند.

ویژگی های توکن TLM

رمز ارز تریلیوم توکن اصلی شبکه Alien Worlds است که از آن در موارد زیر استفاده می شود:

  • سرمایه گذاران شبکه با نگه داشتن این توکن (Staking) می توانند در استخراج رمز ارزهای NFT و TLM نقش داشته باشند.
  • دارندگان توکن های TLM می توانند بر حاکمیت شبکه و رای گیری ها در مورد جوایز بازی نقش داشته باشند.
  • بازیکنان برای اینکه بتوانند به مراحل دیگر بازی دست پیدا کنند و خریدهای درون بازی را انجام دهند و یا بازی را بروزرسانی کنند نیاز به توکن های TLM دارند.
  • بازیکنان فعال می توانند توکن های تریلیوم را به عنوان جایزه دریافت کنند.
  • بازیکنان برای کسب رمز ارزهای NFT و خریدهای درون بازی آن ها باید توکن های تریلیوم را داشته باشند.

کیف پول های تریلیوم

وب سایت رسمی Alien Worlds کیف پول Wax را معرفی کرده است که می توانید برای نگهداری و معاملات رمز ارز تریلیوم از آن استفاده کنید. وکس یک کیف پول با رابط کاربری ساده و در عین حال قدرتمند است که از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کند. برای این والت نسخه های دسکتاپ و نرم افزاری موبایلی ارائه شده است و از امنیت مناسبی برخوردار است. به شرطی که شخص کاربر به خوبی قوانین مربوط به ایمنی را رعایت کرده باشد. از والت های معتبر دیگری همچون تراست نیز می توانید استفاده کنید؛ اما در صورتی که می خواهید پاداش های مربوط به استیکینگ تریلیوم را در بازی استفاده کنید و یا اگر می خواهید در بازی شرکت داشته باشید بهتر است از کیف پول وکس استفاده کنید.

قیمت تریلیوم

رمز ارز تریلیوم در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۲۸۰ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و میزان ۰/۰۰۸ درصد از کل بازار را در اختیار گرفته است. در ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ این رمز ارز با قیمت ۷/۱۸ دلار رکورد زد و توانست بالاترین قیمت خود را تجربه کند؛ اما هم اکنون حدود ۹۷ درصد از ارزش آن زمان خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های تریلیوم ۱۰ میلیارد واحد است که از این میزان ۹۱۴ میلیون واحد در گردش است. این بازی تازه معرفی شده است؛ اما در همین زمان اندک توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. این بازی در روز حدود ۲ و نیم میلیون تراکنش را به خود اختصاص داده است و باید دید آیا این توکن می تواند به همین روند رو به جلو خود ادامه دهد یا خیر.

 

خرید USDT