نماد آیون

آیونAION

قیمت آیون Aion

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت آیون امروز $
پایین‌ترین قیمت آیون امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای آیون

توضیحات بیشتر

خرید ارز آیون ALON (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

OAN(Open Application Network) شبکه ای است که ارز دیجیتال AION برای حفظ ایمنی و دستیابی به آن مورد استفاده قرار می گیرد. این شبکه در سال ۲۰۱۸ در کانادا تاسیس شد و شبکه ای است که استفاده از آن برای عموم رایگان است و فضایی است که برنامه های منبع باز می توانند در آن توسعه پیدا کنند.این شبکه با هدف ایجاد تسهیل رابطه بین بلاک چین های مختلف به وجود آمده است و شرایطی فراهم نموده است تا توسعه دهندگان و کاربران بتوانند برنامه های متنوعی در بستر آن ایجاد کنند.

 

ایجاد توکن های AION باعث می شود کاربران با داشتن آن بتوانند داده های خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند ذخیره کنند و آن ها را در میان شبکه های مختلف به اشتراک بگذارند. آیون در دسته توکن های غیر قابل استخراج است. در واقع تمام توکن های آن به یک باره تولید و عرضه شده اند.

بنیان گذاران AION

متیو اسپوک و ایان چان مدیر عامل شرکت و مدیر عملیات اجرایی شرکت نوکو هستند که با همکاری یکدیگر شبکه OAN را تاسیس کردند. اسپوک در چندین پروژه بلاک چینی فعالیت محوری داشته و همچنین از او به عنوان بنیان گذار ائتلاف بلاک چین در کانادا یاد می شود. ایان چان نیز در زمینه صنایع مالی تجربه بالایی داشته و از سال ۲۰۱۸ به همراه اسپوک به توسعه ارز دیجیتال AION پرداختند.

ویژگی های شبکه آیون

هدف از ساخت شبکه ارز دیجیتال AION ایجاد ارتباط بین بلاک چین های مختلف و حذف شکاف های موجود میان آن هاست. دارندگان توکن های AION به راحتی می توانند از یک بلاک به بلاک چین دیگر منتقل شوند. همچنین این رمز ارز می تواند شرایطی فراهم کند تا قراردادهای هوشمند و داده ها بین بلاک چین های نئو و اتریوم انتقال پیدا کنند. از آنجا که بلاک چین های مختلف هنوز نتوانسته اند به طور کامل با یکدیگر ارتباط برقرار کنند به همین خاطر تا به امروز که بیش از یک دهه از عمر آن ها می گذرد هنوز نتوانسته اند به دنیای واقعی قدم بگذارند که در آینده قرار است شبکه AION و چند تن دیگر از این گونه پروژه ها این شرایط را فراهم کند. از طرف دیگر آیون قصد دارد بستری فراهم کند تا بتواند جایگزین امور بانکی و مالی فعلی شود.

 

شبکه ارز دیجیتال AION سه هدف اصلی دارد:

  • بتواند بلاک چین های شرکت کننده در شبکه را به منابع خارجی متصل کند.
  • به توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های بین زنجیره ای قدرت بدهد.
  • یک اکوسیستم قابل نگهداری ایجاد کند.

تعداد کل توکن های AION

تعداد کل واحدهای ارز دیجیتال AION  بیش از ۴۸۶ میلیون واحد است که تمام آن عرضه شده است و در بازار در گردش است. اما هنوز مشخص نیست که آیا شبکه باز هم قصد تولید توکن های بیشتری را دارد یا اینکه تمام توکن ها همانی است که تا کنون عرضه شده است. از این میزان ۴۰ درصد به بنیان گذاران شبکه و سایر اعضای تیم، ۵۱/۵۰ درصد به تدریج در اختیار عموم قرار می گیرد و ۸/۵ درصد نیز به سرمایه گذاران خصوصی پروژه تعلق گرفته است.

قیمت رمز ارز AION

ارز دیجیتال AION در حال حاضر در رتبه ۴۳۷ از جدول رده بندی رمز ارزها قرار دارد و میزان ۰/۰۰۳ درصد از بازار ارزهای دیجیتال را از آن خود کرده است. در دی ماه ۱۳۹۶ این رمز ارز توانست بالاترین قیمت خود یعنی ۱۰/۵۲  دلار را تجربه کند و در حاضر ۹۸ درصد از ارزش آن زمان خود را از دست داده است.

آینده پیش روی AION

شبکه ارز دیجیتال AION در دسته بلاک چین های نسل سوم قرار دارد. این بلاک چین ها با هدف ایجاد بستری برای ارتباط برنامه های مختلف به وجود آمده اند. به همین خاطر و با توجه به اهدافی که تیم ارائه دهنده در سر دارد می توان گفت آینده روشنی در انتظار این رمز ارز قرار دارد. به شرط اینکه تیم طراح بتواند به وعده های خود عمل کند و شرکت های خصوصی روی پروژه آن سرمایه گذاری داشته باشند.  

کیف پول های AION

برای ذخیره سازی و معاملات ارز دیجیتال AION باید به فکر یک کیف پول معتبر و ایمن باشید که در لیست زیر می توانید بهترین والت های آیون را مشاهده کنید. با توجه به میزان سرمایه و شرایط می توانید یکی از آن ها را برای معاملات خود انتخاب کنید. ۱.کیف پول Exodus ۲.کیف پول EO.Finance ۳.کیف پول Magnum Wallet ۴.کیف پول Citowise ۵.کیف پولInfinito Wallet

 

قیمت تتر