نماد فن توکن آث میلان

فن توکن آث میلانACM

قیمت فن توکن آث میلان ACMilanFanToken

-2.26%
1.904 $
تومان
$1.86
$2.019
بالاترین قیمت فن توکن آث میلان امروز2.019 $
پایین‌ترین قیمت فن توکن آث میلان امروز1.86 $
حجم معاملات588,053 $
حجم معاملات ارز1,134,590

نمودار قیمت لحظه‌ای فن توکن آث میلان

توضیحات بیشتر

خرید ارز فن توکن آث میلان ACM (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال ACM توکن اختصاصی باشگاه آث میلان است. چیلیز بلاک چینی است که در زمینه بازی ها و سرگرمی های غیر متمرکز فعالیت می کند. یکی از برنامه های غیر متمرکزی که روی این بلاک چین فعالیت دارد socios.com است که تا کنون حدود ۲۰ نهاد مهم ورزشی از جمله بارسلونا، آث میلان و سازمان هایی از این دست با این شبکه فعالیت خود را آغاز نموده اند.

 

اکتینیوم نوعی توکن هواداری محسوب می شود. توکن های هواداری یا فن توکن امکاناتی همچون حق رای و تصمیم گیری در مورد یک باشگاه و یا بازی هارا در اختیار دارندگان آن قرار می دهند. همچنین کاربران در محیط socios Chat می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند و با سازمان های تبلیغاتی شبکه ارتباط برقرار کنند و جوایزی که برای آن ها در نظر گرفته شده است را دریافت کنند.

ویژگی های توکن ACM

ارز دیجیتال ACM نوعی دارایی دیجیتال است که در سال ۲۰۲۱ روانه بازار رمز ارزها شد. کاربران با استفاده از این توکن می توانند با یکدیگر و با سران باشگاه در تعامل باشند و در روند افزایش کیفیت مدیریت باشگاه نقش داشته باشند و در مقابل پاداش خود را به عنوان هوادار دریافت کنند. مدیر ارشد مالی باشگاه آث میلان آقای کسپر استیلسویگ می گوید قصد دارد با راه اندازی بلاک چین باشگاه با بیش از ۴۵۰ میلیون هوادار آث میلان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کند.

قیمت و رتبه ACM در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ACM هم اکنون رتبه ۱۹۱۹ بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و ۰/۰۰۰۰۲ درصد از کل بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۹۸ بالاترین قیمت خود یعنی ۰/۱۵ دلار را تجربه کرد؛ اما هم اکنون ۸۴ درصد پایین تر از این قیمت قرار دارد. تعداد کل توکن های این رمز ارز ۸۴ میلیون واحد است که از این میزان ۳۵/۹۹ میلیون واحد در گردش است.

آینده پیش روی ACM

توکن های هواداری جزو رمز ارزهای محبوب بازار محسوب می شوند و ارز دیجیتال ACM نیز از این ویژگی برخوردار است و به احتمال زیاد در آینده طرفداران این باشگاه از اکتینیوم استقبال خوبی خواهند داشت و این رمز ارز سود مناسبی را عاید باشگاه و طرفداران آن خواهد کرد.

 

خرید تتر